Blog

Ranking dystrybutorów do wody 2022
Dbający o swój komfort i zdrowie coraz chętniej wyposażają swoje kuchnie w innowacyjne urządzenia zapewniające stały dostęp do świeżej filtrowanej wody niegazowanej i gazowanej o określonej temperaturze. Dystrybutor wody do zabudowy zastępuje wodę butelkowaną. Nie musisz już nosić ciężkich zgrzewek, szukać miejsca do ich przechowywania, generować ogromnej ilości plastiku i zajmować cennego miejsca w lodówce, aby schłodzić butelki.
Czytaj więcej
Dostawa wody gazowanej prosto do Twojego biura, czyli jak stworzyć przestrzeń przyjazną pracownikowi
Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie kadrze optymalnych warunków pracy. Na komfort i bezpieczeństwo w biurze wpływa wiele czynników, począwszy od dominujących w pomieszczeniu kolorów, przez jakość mebli i układ przestrzenny, na oświetleniu kończąc. W projekcie biura należy uwzględnić strefę socjalną – bardzo ważną przestrzeń, w której każdy zatrudniony może spędzić przerwę, zregenerować siły, zjeść posiłek i napić się kawy. Podstawowym wyposażeniem aneksu jest kawa, herbata oraz woda.
Czytaj więcej
Woda do biura? Już ją masz. Wydzierżaw tylko dystrybutor!
Nawadnianie organizmu jest jednym z czynników pozwalających utrzymać dobre samopoczucie i zdrowie. Dlatego każdy człowiek bez względu na wiek czy wykonywane zajęcia powinien spożywać co najmniej 1,5 litra płynów dziennie. W warunkach domowych jest to proste, bo wystarczy sięgnąć po butelkę z wodą mineralną, czajnik lub odkręcić kran. W firmie dostęp do wody jest uzależniony od tego, co zaproponuje pracodawca. Jakie są najwygodniejsze rozwiązania?
Czytaj więcej
Latte macchiato – jak zrobić kawę warstwową?
Kawa i mleko – te dwa składniki pozwalają wyczarować kilka wariantów napoju o wyjątkowym smaku i aromacie. Różnią się one proporcjami mleka i kawy, dzięki czemu mają też inny aromat, smak i delikatność. To sposób na dopasowanie wersji do swojego gustu, zależnie od tego, czy lubisz więcej słodyczy, czy goryczki. Jeśli wolisz lekkość i delikatność puszystej pianki sprawdź, jak zrobić latte macchiato.
Czytaj więcej
Właściwości kawy
Kawa jest popularnym napojem, który od stuleci spożywa się na całym świecie. Jest ceniona za jej intensywny smak i aromat oraz za właściwości pobudzające. Jest też napojem budzącym wiele kontrowersji, a na jej temat krąży sporo mitów. Jest też nieustannie przedmiotem zainteresowania naukowców, którzy co pewien czas ogłaszają nowe teorie na temat jej zbawiennego lub szkodliwego wpływu na organizm. Czym się charakteryzuje i co daje kawa osobom, które ją piją?
Czytaj więcej
Jak zrobić espresso?
Picie kawy dla jednych osób jest codziennym rytuałem, dla innych – okazją do delektowania się wyszukanym smakiem i aromatem. Jedni amatorzy tego napoju preferują konkretny ulubiony gatunek ziaren oraz sposób ich przyrządzania. Inni lubią próbować i odkrywać nowe smaki. Są też tacy, dla których parzenie kawy jest sztuką i odbywa się zgodnie z ustalonym rytuałem. To oni wiedzą, jak zrobić espresso idealne.
Czytaj więcej
Czym jest dozownik do wody?
Jako produkt konsumpcyjny woda jest podstawowym płynem wypijanym w swojej naturalnej formie oraz stanowiącym bazę do przygotowywania różnych zimnych i gorących napojów czy potraw. Spożywanie jej w odpowiednich ilościach jest niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia, samopoczucia i urody. Z tego powodu zarówno w domu, jak i w miejscu pracy czy obiekcie publicznym powinien być do niej nieograniczony dostęp. Zapewni go dozownik wody.
Czytaj więcej
pixel