Blog

Bezbutlowe dystrybutory wody a COVID-19
Dbanie o higienę i dezynfekcja dystrybutorów to nic nowego, ale w obecnej sytuacji zwracamy na nie szczególną uwagę. Jak dbać o higienę dystrybutora wody? Czy picie wody z dystrybutora bezbutlowego jest ryzykowne? Sprawdź!
Czytaj więcej
Nalej wodę i ugaś pragnienie nie używając rąk
Ugaszenie pragnienia to zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb naszego organizmu jednak w obecnym czasie zastanawiamy się, czy jest to bezpieczne. Coraz częściej poszukujemy urządzeń, których obsługa ze względów higienicznych powinna odbywać się bez użycia rąk, aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
Czy pochodzenie kawy wpływa na jej smak?
Arabika i Robusta - każdy z nas słyszał o tych dwóch gatunkach kawy. Jak wiadomo, różnią się one nieco między sobą i każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Jednak poszukując wymarzonego smaku kawy, warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt: jej pochodzenie. Jaki ma ono wpływ na smak kawy? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak zadbać o swój ekspres?
Gdy zaopatrzymy się już w wymarzony ekspres, dzięki któremu poranki przepełnia aromat świeżo zaparzonej kawy, warto pomyśleć o jego właściwej konserwacji. Z pomocą odpowiednich, profesjonalnych środków czyszczących, z łatwością zadbamy o urządzenie. Jakie preparaty będą potrzebne? Jak je stosować?
Czytaj więcej
Palenie kawy
Podobno to natura wskazała drogę, co należy zrobić, aby napar z ziaren kawowca smakował jeszcze lepiej, gdy podczas pożaru etiopscy pasterze poczuli przyjemny aromat unoszący się z płonącego krzewu. Z tego artykułu dowiesz się, jak sposób wypalania wpływa na smak kawy. Odpowiemy też na pytanie, czy można wypalać kawę w domu.
Czytaj więcej
pixel