Butle z gazem CO2

( ilość produktów: 3 )

Butle z gazem CO2 do dystrybutora wody gazowanej

 

Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej z sieci wymaga regularnej wymiany butli z CO2. Aby cieszyć się stałym dostępem do wody gazowanej, dobrze jest mieć zapasową butlę z gazem. W naszej ofercie dostępna jest Butla CO2 do dystrybutora wody gazowanej 3,7 kg 5 L. Zawarta w niej ilość CO2 pozwala na zaserwowanie 60-80 litrów wody gazowanej, zależnie od preferowanych ustawień. W naszej ofercie dostępny jest także niezbędny do dystrybutora wody gazowanej reduktor do butli z gazem CO2.

 

Butle z gazem CO2

 

Dystrybutory bezbutlowe i fontanny do prawidłowego funkcjonowania wymagają butli napełnionej dwutlenkiem węgla. Tego rodzaju urządzenia pobierają wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, co niesie ze sobą wiele korzyści. Zaopatrz się w niezbędne akcesoria i ciesz się doskonałym smakiem wody gazowanej dowolnym miejscu.

 

Bezpieczna butla CO2 do dystrybutora wody lub fontanny

 

W bogatej ofercie Aqua Solution znajdziesz duże butle z CO2 przeznaczone do stosowania zarówno w bezbutlowych dystrybutorach wody gazowanej, jak i fontannach, które cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Możesz wybrać także butlę, która będzie pasowała do saturatora Gas-up oraz systemów SodaStream, HappyFrizz, Soda Breezy oraz innych.

Wydajna butla CO2 umożliwi Ci przygotowanie nawet do 800 litrów wody gazowanej. Jest to więc nie tylko praktyczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie, które znacząco ogranicza konieczność zakupu wody w butelkach. Fontanny wody oraz dystrybutory sprawdzą się zarówno w biurach, szkołach i innych miejscach publicznych, a także doskonale nadają się do użytku domowego. Ponowne napełnienie butli CO2 sprawia, że korzystanie z tego typu urządzeń staje się jeszcze bardziej praktyczne.

Oprócz niezawodnych butli z dwutlenkiem węgla w ofercie znajdziesz również reduktor z manometrami. Pozwala na precyzyjną regulację ilości dwutlenku węgla. Pasuje praktycznie do każdego rodzaju butli z CO2. Dzięki niemu dozowanie odpowiedniej porcji dwutlenku węgla niezbędnego do tego, aby w napoju powstały bąbelki, jest o wiele łatwiejsze.

 

Dlaczego warto korzystać z dystrybutorów wody gazowanej i fontann?

 

Posiadanie własnego systemu dystrybucji wody gazowanej to rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści. Do najważniejszych zalet, które sprawiają, że warto jest się na nie zdecydować, zaliczyć można przede wszystkim:

  • oszczędność pieniędzy – urządzenia te korzystają z wody z wodociągów, którą oczyszczają specjalne filtry, dlatego nie trzeba kupować jej w sklepie, co jest ekonomicznym rozwiązaniem;
  • łatwa obsługa – do tego, aby zrobić wodę z bąbelkami, wystarczy pełna butla z CO2;
  • redukcja plastikowych odpadów – dzięki temu, że nie trzeba kupować wody w butelkach, ilość śmieci jest znacząco zredukowana;
  • możliwość przygotowania ulubionego napoju – do wody gazowanej można dodać świeże owoce, sok lub miód i stworzyć pyszny napój.

Zarówno dystrybutory wody gazowanej, jak i efektowne fontanny świetnie sprawdzą się w miejscach publicznych, a także restauracjach, hotelach itd. Wybierz te urządzenia, jeśli zależy Ci na zaspokojeniu potrzeb Twoich gości i zapewnieniu najwyższej jakości obsługi.

Jeśli butla z CO2 wyczerpie się, to możesz bez problemu oddać ją do ponownego napełnienia. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala sporo zaoszczędzić. Znajdź taki punkt w swojej okolicy, gdzie butla zostanie dokładnie wyczyszczona oraz zdezynfekowana, a następnie napełniona ponownie dwutlenkiem węgla. Jeżeli wolisz jednak korzystać z zupełnie nowych butli, to znajdziesz je w ofercie.

Butle z dwutlenkiem węgla to niezbędne akcesoria, dzięki którym można korzystać z dystrybutorów wody gazowanej oraz fontann. Sprawdź ofertę Aqua Solution i i ciesz się doskonałym smakiem napojów gazowanych, które przy ich pomocy przygotujesz we własnym domu.

pixel