Informacje o sklepie

 przejdź do informacji

 

O Aqua Solution

 

Od kilku lat jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą głównie na rynku B2B.

Nasz cel to zaspokojenie potrzeb firm w zakresie:

  • wody i dystrybutorów wody - specjalizujemy się w bezbutlowych dystrybutorach filtrujących wodę
  • ekspresów do kawy z przeznaczeniem do biur oraz sektora HoReCa
  • dystrybucji kawy - zarówno tej od znanych marek, jak i doskonałej kawy z lokalnej palarni
  • obsługi potrzeb związanych ze sprzedażą produktów spożywczych w automatach vendingowych. 


W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szereg rozwiązań skierowanych do wszystkich sektorów B2B: biura, zakłady produkcyjne, hotele, restauracje, kawiarnie, bary, obiekty użyteczności publicznej, a także dom.

W ramach współpracy realizujemy zamówienia zarówno indywidualne jak i dla bardzo dużych kontrahentów. Nie jesteśmy związani na wyłączność z żadnym producentem i dzięki temu możemy proponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania na rynku, a nie najlepsze rozwiązania dostępne w ramach konkretnego dostawcy.

Proponujemy współpracę zarówno w ramach zakupu urządzeń i późniejszego ich serwisowania, jak i w ramach długoterminowego wynajmu. Wybór sposobu współpracy zależy tylko od Państwa.


Nasza misja

Naszą misją jest znalezienie najlepszych propozycji dla Klientów biznesowych, którzy pochłonięci swoją działalnością, nie mają czasu na przeszukiwanie rynku i analizowanie najlepszych i najzdrowszych dla nich i ich pracowników rozwiązań. Robimy to za nich i dla nich. Na podstawie potrzeb określonych w rozmowach bezpośrednich, dobieramy urządzenia, optymalizujemy koszty i doradzamy najlepiej funkcjonujące, bezproblemowe i zarazem najlepszej jakości rozwiązania. 

W pełni przejmujemy niektóre procesy zachodzące w firmie po to, żeby nasi Klienci mogli zająć się swoją działalnością, jej rozwojem i pozyskiwaniem nowych odbiorców dla swoich produktów lub usług. My natomiast zajmujemy się tematami związanymi z wodą, kawą i podstawowymi produktami spożywczymi. 
pixel