Do gastronomii

( ilość produktów: 14 )

Wydajność, solidność, łatwa obsługa, czyli jaki ekspres do kawy do gastronomii wybrać?

Ekspres do kawy do lokalu gastronomicznego musi nie tylko serwować doskonałe kawy. Ekspres gastronomiczny musi być także niezwykle wydajny i niezawodny. Jako sklep z ekspresami do kawy, posiadamy odpowiednie rozwiązania dla restauracji, kawiarnilokali gastronomicznych i innych firm z sektora HoReCa. Postaw na profesjonalny ekspres do kawy i serwuj doskonałe napoje w lokalu gastronomicznym. Interesuje Cię wydajny ekspres do kawy, jego cena, wynajem, dzierżawa? Skontaktuj się z nami!

 

Ekspresy do gastronomii

 

Prowadząc lokal gastronomiczny, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że ekspres do kawy to nieodłącznego wyposażenie takiego miejsca. Doskonałym wyborem jest model automatyczny, który pozwala na szybkie przygotowanie wybranego napoju. Jednocześnie ekspres używany w restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych musi być wydajny i wytrzymały. Postaw na najwyższą jakość i sprawdź modele dostępne w ofercie, które spełnią oczekiwania zarówno Twoje, jak i odwiedzających Twój lokal gości.

 

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy do restauracji?

 

Dobrej jakości ekspres do kawy do restauracji powinien być dopasowany do konkretnych potrzeb lokalu, w którym będzie używany. Warto więc jeszcze przed zakupem zastanowić się, jaką liczbę kaw dziennie powinien on przygotowywać. Dzienna wydajność automatycznych ekspresów może znacząco różnić się w zależności od modelu. W miejscach takich jak cukiernia lub restauracja zdecydowanie lepiej postawić na profesjonalny ekspres do gastronomii, który bez problemu będzie w stanie przygotować wiele porcji kawy. Sprawdź, jakie modele znajdziesz w ofercie i wybierz taki, który będzie umożliwiał przygotowanie wybornej kawy i innych gorących napojów.

Wybierając ekspres do restauracji i innego lokalu gastronomicznego, warto postawić na model, który można podłączyć bezpośrednio do przyłącza wody. Jest to ogromnym ułatwieniem, gdyż sprawia, że nie ma potrzeby częstego uzupełniania zbiornika. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć przestojów, które mogłyby negatywnie wpływać na pracę całego lokalu. Tego rodzaju ekspres musi być wyposażony także w filtry wody, które pomogą usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia. Znajdziesz je w ofercie Aqua Solution.

 

Jakie parametry wziąć pod uwagę, wybierając ekspres do gastronomii?

 

Dzięki urządzeniu, jakim jest profesjonalny ekspres do kawy, restauracja oraz inny lokal gastronomiczny mogą obsługiwać gości na jeszcze wyższym poziomie. Automatyczny model jest łatwy w obsłudze, dlatego z przygotowaniem kawy czy herbaty poradzą sobie nawet niedoświadczeni pracownicy. Aby ekspres do restauracji mógł spełniać swoją funkcję, musi być urządzeniem niezawodnym oraz wytrzymałym. Inne parametry, które należy wziąć pod uwagę, wybierając ekspres, to przede wszystkim:

  • wydajność – najlepsze modele są w stanie przygotować nawet kilkaset filiżanek kawy dziennie;
  • intuicyjny panel sterowania – powinien być on czytelny, aby bez problemu można było wybrać odpowiedni rodzaj kawy;
  • rozbudowane menu – warto postawić na model, który umożliwia przygotowanie różnych rodzajów kaw czarnych oraz mlecznych, a także takich napojów, jak herbata czy gorąca czekolada;
  • dodatkowe funkcje – niektóre modele dostępne w ofercie mają wbudowany system płatności, dzięki czemu goście mogą od razu zapłacić za przyrządzony napój;
  • ilość poziomów mielenia kawy – dobry ekspres powinien być wyposażony w niezawodne młynki, które zmielą ziarna kawy zgodnie z wybranym poziomem.

Poza sprawdzeniem parametrów, które wpływają na funkcjonalność ekspresu, bardzo ważne jest również zweryfikowanie wybranego modelu pod kątem niezawodności i wytrzymałości. Dobry ekspres do restauracji powinien być wykonany z trwałych materiałów, dzięki którym nawet jeśli będzie on mocno eksploatowany, nie będzie wymagał częstych napraw. Aby ekspres spełniał swoją funkcję, niezbędna jest także wysokiej jakości kawa do gastronomii. Tylko najlepsze ziarna umożliwią przygotowanie pysznego napoju. Warto więc postawić na niezawodną kawę ziarnistą.

Ekspres do kawy to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów każdego lokalu gastronomicznego. Zapoznaj się z modelami dostępnymi w ofercie i wybierz taki, który spełni oczekiwania Twoich gości. Asortyment Aqua Solutions to ekspresy, a także akcesoria do nich, które zapewnią im niezawodną pracę.

pixel