Dystrybutory wody

( ilość produktów: 68 )

Dystrybutory wody

W tej kategorii przedstawiamy dystrybutory wody do biura lub firmy. Są wydajne i oszczędne, więc pomogą z powodzeniem zaspokoić codzienne potrzeby kadry pracowniczej. Jednocześnie to nowoczesne, designerskie sprzęty – stanowią znakomite uzupełnienie reprezentatywnego wystroju wnętrza, w którym przyjmuje się klientów czy kontrahentów. Ta część naszej oferty obejmuje także dystrybutory wody do szkoły, szpitala, teatru i innych budynków użyteczności publicznej, gdzie efektywność tego typu urządzeń musi iść w parze z ich bezpieczeństwem.

W kategorii „dystrybutory wody” oferujemy także sprzęty do profesjonalnych zastosowań – w restauracji, kawiarni albo na potrzeby firm cateringowych. Wszystkie urządzenia spełniają wszystkie wymagane standardy i są dopuszczone do użycia w branży HoReCa. Warto posiłkować się nimi podczas pracy w kuchni czy za barem, zyskując czas, a przede wszystkim, podnosząc jakość wody wykorzystywanej do przygotowywanych dań i napojów. Profesjonalny automat do wody można także udostępnić do użytkowania gościom lokalu czy uczestnikom organizowanej imprezy.

Oferta naszej firmy obejmuje również urządzenia przeznaczone do indywidualnego użytku – odpowiednie do domu jednorodzinnego, ale i takie, które z powodzeniem zmieszczą się w niewielkich mieszkaniach. Potrzebny Ci dystrybutor zimnej wody, by poprawić jakość tej, która dostępna jest w Twoim ujęciu? Szukasz dyspensera do wody gazowanej na letnie upały? Znakomicie trafiłeś! Przedstawiamy Ci urządzenia, dzięki którym woda w Twoim domu stanie się zdrowsza i smaczniejsza.

Dystrybutor wody – oszczędność i wygoda w Twojej firmie

Dystrybutor wody do biura dla dużej liczby pracowników? Świeża woda pitna dla kadry najniższym kosztem? Redukcja plastikowych odpadów? Sposób na oszczędności w firmie? Dystrybutor filtrowanej wody pitnej w pracy rozwiązuje te problemy i wiele innych! Jeśli zastanawiasz się, jak pogodzić efektywność i zadowolenie kadry firmowej z redukcją wydatków o charakterze socjalnym, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zastąp butlowy dystrybutor wody gazowanej ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem!

Automat do wody możesz podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej. Dzięki odpowiednio dobranym filtrom poprawi jakość wody pitnej tak, by dorównywała butelkowanej. Dysponując nowoczesnym dystrybutorem, możesz całkowicie zrezygnować z kupowania wody mineralnej dla swoich pracowników. W ten sposób redukujesz nie tylko koszt samej wody, ale też jej dostaw do firmy oraz przestrzeni przeznaczonej na przechowywanie jej zapasów. Dodatkowo zmniejszasz ślad węglowy swojej działalności, ponieważ zmniejszasz zużycie plastiku.

Jeśli zastanawiasz się, czy urządzenie do wody gazowanej dla pracowników nie jest zbędną ekstrawagancją, pamiętaj, że łatwy dostęp do smacznej wody pitnej przekłada się na efektywność pracy Twojego zespołu. Kiedy pracownicy będą z przyjemnością sięgać po napoje w ciągu dnia, nie będzie groziło im choćby niewielkie odwodnienie, które skutkuje znacznym obniżeniem wydolności fizycznej i umysłowej. Pełna mobilizacja osób, które zatrudniasz, przełoży się zaś na wyniki Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego zdecyduj się na zakup lub wynajem dystrybutora wody!

Automaty do wody niezbędne w małej i dużej gastronomii

Jesteś właścicielem kawiarni? Prowadzisz zakład żywienia zbiorowego? Niezależnie od tego, jak dużą firmą zarządzasz, z pewnością zmagasz się z wieloma problemami z wodą pitną. Korzystasz ze starej instalacji, w związku z tym woda w kranie ma nieprzyjemny, metaliczny posmak? W ekspresie do kawy szybko odkłada się kamień i ponosisz duże koszty jego konserwacji? Szukasz sposobu, by zaoszczędzić na wodzie mineralnej używanej do przygotowywania koktajli bezalkoholowych?

Automat do filtrowania i podgrzewania wody albo dystrybutor wody sodowej to inwestycja, która bardzo szybko zacznie przynosić Ci wymierne zyski. Oferowane przez nas urządzenie zapewni wodę pitną bardzo wysokiej jakości, więc możesz niemal całkowicie zrezygnować z zakupu wody butelkowanej. Tym samym ograniczysz wydatki i zyskasz więcej przestrzeni magazynowej. Dystrybutory wody to także duża oszczędność prądu – w porównaniu z czajnikami elektrycznymi czy podgrzewaczami wody są energooszczędne!

Przede wszystkim jednak odpowiednio dobrany automat do wody może podnieść zadowolenie Twoich klientów i sprawić, że ich grono zacznie się sukcesywnie powiększać. Do kulinarnych zastosowań zyskasz wodę o wysokich walorach organoleptycznych. Przełoży się to na jakość serwowanej przez Ciebie kawy czy herbaty, przyspieszy przygotowanie chłodnych napojów, wpłynie pozytywnie na smak wszystkich potraw, które przyrządzasz z wykorzystaniem wody – od zup, po dania z pieca konwekcyjno-parowego.

Dystrybutor smacznej i zdrowej „kranówki” w Twoim domu

Posiadamy modele od największych o dużej wydajności, po niewielkie dystrybutory wody pitnej do domu. Zastanawiasz się, czy automat do wody znajdzie zastosowanie W Twoim gospodarstwie domowym? W dzisiejszych czasach, na mocy obowiązujących ustaw, woda wodociągowa nie wymaga uzdatnia i możesz bezpiecznie pić tę, która płynie w Twoim kranie. Czy jednak jesteś zadowolony z jej smaku? Ty i Twoi bliscy uwielbiacie napoje z orzeźwiającymi bąbelkami i marzy Wam się dystrybutor wody z CO2 do domu?

Jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Twoje oczekiwania wobec wody pitnej, której używasz w domowym zaciszu. Dzięki odpowiednio wybranemu urządzeniu możesz już zawsze pić wodę o doskonałym smaku i znacznie wyższych właściwościach prozdrowotnych niż ta, która płynie z kranu. Zaoszczędzisz też sporo czasu, który przeznaczasz na przyrządzanie ciepłych napojów. Jeśli zaś chodzi o napoje zimne, urządzenie do gazowania wody pozwoli Ci oszczędzić pieniądze przeznaczane na wodę mineralną nasyconą dwutlenkiem węgla.

Obawiasz się, że dystrybutor wody nie zmieści się w Twojej kuchni? Zapoznaj się z naszą ofertą! Dysponujemy urządzaniami zarówno wolnostojącymi, jak i nablatowymi. Posiadamy niewielkie, kompaktowe automaty do wody, które zajmują tyle samo miejsca, co czajnik elektryczny. Nasze dystrybutory mogą go z resztą z powodzeniem zastąpić. Nie będziesz też dłużej potrzebować dzbanka do filtrowania wody. Nowoczesny dyspenser stanie się przy tym designerską ozdobą, którą z łatwością dopasujesz do kolorów swojej kuchni.

Czym kierować się przy wyborze dystrybutora wody?

Decydując się na zakup automatu do wody, zastanów się, ile planujesz jej zużywać w skali miesiąca, czy bardziej potrzebna jest Ci woda schłodzona, czy podgrzana, jaka jest jakość wody w Twoim przyłączu, itd. Z takim zasobem informacji pomożemy Ci wybrać urządzenie odpowiednie do Twoich potrzeb. Oferujemy także wynajem dystrybutorów wody – możesz skorzystać z wynajmu początkowo, by przekonać się, że zakup takiego sprzętu na własność to dobra inwestycja.

Zapewniamy duży wybór urządzeń od renomowanych producentów. Oferujemy bezbutlowe dystrybutory wody Canaletas, hiszpańskiej marki o sprawdzonej jakości. Dystrybutory wody Ruhens to innowacyjne zaawansowane technologicznie produkty. Dystrybutory wody Bevco to idealne urządzenia do gastronomii, restauracji, hotelu, branży HoReCa. Marka Mistral oferuje nowoczesne stylowe dystrybutory wody do biura. Dystrybutory wody pitnej Natural Choice to urządzenia klasy premium.

Dystrybutor wody z filtrem pozwala serwować idealnie czystą i świeżą wodę pitną z kranu. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie urządzenie: bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej, schłodzonej, gorącej? Dla nas to żaden problem! Oferujemy także dystrybutor wody pitnej z sieci z lampą UV. W zależności od potrzeb i dostępnego miejsca można wybrać dystrybutor wody stojący lub nablatowy. Oferowane przez nas urządzenia można kupić lub wynająć. Jeśli interesuje Cię cena dystrybutora wody do firmy na wynajem, skontaktuj się z nami.

pixel