• Dzierżawa dystrybutorów wody i ekspresów do kawy dla firm
 • Dzierżawa dystrybutorów wody i ekspresów do kawy dla firm
 • Dzierżawa dystrybutorów wody i ekspresów do kawy dla firm

Dzierżawa dystrybutorów wody i ekspresów do kawy dla firm

Rozwiązania dla firm szyte na miarę
Tworząc indywidualną ofertę dla Twojej firmy, wykorzystamy nasze najlepsze zasoby. Skorzystamy zarówno z szerokiej gamy doskonałych urządzeń, jak i z naszego wieloletniego doświadczenia. Oprócz precyzyjnie dobranych urządzeń oferujemy ich serwis na najwyższym poziomie. My dbamy o sprawy techniczne, Ty cieszysz się wygodą i prestiżowym urządzeniem. To rozwiązania, które zrobią wrażenie na pracownikach i gościach Twojej firmy.

Jakość oferowanych urządzeń w parze z jakością obsługi
Każdego dnia z naszych urządzeń korzystają tysiące użytkowników w całej Polsce. Nad niezawodnością dystrybutorów i ekspresów czuwa nasz wykwalifikowany personel. Oferujemy dzierżawę dystrybutorów wody oraz ekspresów do kawy do biura czy restauracji. Regularna wymiana filtrów w dystrybutorach wody to gwarancja jej idealnej czystości i smaku. Kawa ziarnista do biura w regularnych dostawach zapewni stały dostęp do doskonałych, aromatycznych napojów.

Wynajem i dzierżawa

Dystrybutory wody

Wynajem, dzierżawa dystrybutorów wody dla firm:
stały dostęp do krystalicznie czystej wody

Bezbutlowe dystrybutory to najlepszy sposób na dostęp do wody pitnej w firmie. Jeśli szukasz oferty uwzględniającej wszystkie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci przygotują indywidualną ofertę dzierżawy dystrybutora, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Jakość naszych usług potwierdzają tysiące użytkowników w całej Polsce.

Nowoczesne firmy wybierają dystrybutory bezbutlowe

Redukcja kosztów

Sposób na oszczędność w Twojej firmie

Bezbutlowy dystrybutor wody do biura to doskonały pomysł na oszczędność w firmie. Pozwala uniknąć uciążliwych, kosztownych dostaw i dźwigania butli z wodą do dystrybutora. Bezbutlowy dystrybutor podaje wodę z sieci, co pozwala na redukcję kosztów w firmie. Zyskujemy więc stały dostęp do wody pitnej w firmie za ułamek ceny wody butelkowanej.

Bez butli

Dystrybutory bezbutlowe wygodne i ekologiczne rozwiązanie

Dystrybutor wody bez butli to najkorzystniejsze rozwiązanie dla firm. Pozwala zapomnieć o konieczności kupowania i składowania ciężkich butli do dystrybutora. Dzięki możliwości zastosowania profesjonalnych filtrów, zyskujemy zawsze świeżą i smaczną wodę pitną. Bezbutlowy dystrybutor wody do firmy, biura i gastronomii to nie tylko wygoda, ale też redukcja kosztów i ilości plastikowych odpadów.

4 rodzaje wody

Różne warianty dla pełnego komfortu

Bezbutlowy dystrybutor wody ciepłej, zimnej, gazowanej i gorącej? W naszej ofercie dostępne są urządzenia odpowiadające wszelkim potrzebom. Są wśród nich zarówno dystrybutory stojące jak i nablatowe, serwujące różne rodzaje wody: od gazowanej po bardzo gorącą. Takie rozwiązanie pozwoli zaspokoić pragnienie wszystkich użytkowników dystrybutora, niezależnie od upodobań czy pory roku.

Ochrona środowiska

Dostęp do wody pitnej bez zbędnego plastiku

Średniej wielkości firma, w której pije się wodę butelkowaną, rocznie generuje nawet do 500 kg dodatkowych plastikowych odpadów. Zastosowanie bezbutlowych dystrybutorów wody to nie tylko redukcja kosztów w firmie. To także ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. Bezbutlowy dystrybutor wody to rozwiązanie w duchu less waste. Pozwala na stały dostęp do wody pitnej bez generowania stert szkodliwych odpadów.

Ekspresy do kaw

Ciesz się doskonałą kawą w Twojej firmie

Wiemy, że każda firma jest inna — dlatego oferujemy indywidualne podejście. Komponując dedykowaną ofertę, weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania, a także wielkość i specyfikę firmy. Prestiżowe urządzenie i doskonała, świeżo palona kawa sprawią, że każda wizyta w Twojej firmie zapadnie w pamięć. Niezależnie od tego, czy szukasz ekspresu do kawy do biura, lokalu gastronomicznego czy firmy z sektora HoReCa. Kilka kaw dziennie, a może 200 filiżanek na godzinę? Żaden problem! Określ zapotrzebowanie, a my dobierzemy właściwe ekspresy z oferty marek Melitta, Nivona oraz Jura. Nie musisz się martwić o serwis: nasi eksperci zadbają o używany przez Ciebie ekspres. Razem z nami zapewnisz pracownikom i gościom firmy zastrzyk energii w profesjonalnym wydaniu.

Regularna dostawa kawy ziarnistej dla firmy i do biura

Zapewniamy regularne dostawy najwyższej jakości kawy do biura. Aby w pełni wykorzystać możliwości znakomitego urządzenia, warto sięgnąć po odpowiedniej jakości kawę. Oferujemy doskonałą kawę ziarnistą, której nie znajdziesz na sklepowych półkach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy trzy precyzyjnie skomponowane mieszanki kaw z różnych krańców świata. Zawsze świeża, wprost z lokalnej palarni, w wybranym przez Ciebie wariancie.

Niskie koszty

Niskie koszty wysoki standard

Ekspres do kawy do biura musi spełniać określone warunki. Nienaganna jakość, duża wydajność, szeroki wybór serwowanych napojów - to tylko niektóre z nich. Często wybór odpowiedniego urządzenia wiąże się z niebagatelnym kosztem zakupu. Rozwiązaniem tego problemu jest wynajem lub dzierżawa ekspresu do kawy do firmy. To sposób na redukcję kosztów bez rezygnowania z doskonałej jakości ekspresu, który zapewni dostęp do znakomitych napojów kawowych pracownikom i gościom Twojej firmy. .

Ekspres zastępczy

Ekspres zastępczy na czas naprawy Twojego urządzenia

Do naszej oferty wybieramy wyłącznie sprawdzone ekspresy do kawy dla firm. Komponując indywidualną ofertę, zawsze bierzemy pod uwagę urządzenia o odpowiedniej wydajności i trwałości. Jeśli jednak zaistnieje konieczność serwisowania ekspresu przez okres dłuższy niż 5 dni, zapewnimy zastępcze urządzenie. Dzięki temu pracownicy i goście firmy będą mogli nieprzerwanie cieszyć się aromatem doskonałej kawy.

Elastyczne warunki

Elastyczne warunki dostosowane do Twoich potrzeb

Wiemy, że każda firma jest inna. Tworząc indywidualną ofertę, bierzemy pod uwagę wszelkie potrzeby i specyfikę danej firmy. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie oferować rozwiązania skrojone na miarę. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami, aby ustalić dogodne warunki współpracy.

Najlepsza kawa

Najlepsza kawa z dostawą do Twojej firmy

Poranek wypełniony aromatem znakomitej kawy sprzyja dobremu nastrojowi i produktywności. Jako pasjonaci kawy dobrze o tym wiemy, dlatego do naszej oferty dobieramy wyłącznie najlepsze kawy ziarniste. Na szczególną uwagę zasługują nasze autorskie kompozycje kaw świeżo palonych w lokalnej palarni. Wybierz ulubioną mieszankę, a my regularnie dostarczymy ją do Twojej firmy bez kosztów dostawy. Przyszedł czas na odmianę? Żaden problem! Przy każdym zamówieniu możesz wybierać spośród dostępnych wariantów. .

Bezpłatny serwis

Bezpłatny serwis przez cały okres umowy

W ramach abonamentu, oferujemy bezpłatny serwis ekspresu do kawy. Począwszy od dostarczenia i zamontowania urządzenia, poprzez doradzenie odpowiedniego systemu filtracji, po przeszkolenie personelu. W trakcie trwania umowy regularnie diagnozujemy urządzenie i pamiętamy o wymianie filtrów - bez konieczności przypominania i zamawiania serwisu. Płacisz tylko wartość wymienianego wkładu filtracyjnego.

Najczęściej wybierane modele

Zapytaj o wynajem

Aqua Solution AQF100 Wolnostojąca okrągła fontanna wody pitnej

Aqua Solution AQF100 Wolnostojąca okrągła fontanna wody pitnej

 • Okrągła fontanna wody pitnej AQF100. Odporne na wandalizm, estetyczne poidełko, z możliwością montażu w niemal dowolnym miejscu- nie tylko przy ścianie.
Aqua Solution AQF200 Fontanna wody pitnej

Aqua Solution AQF200 Fontanna wody pitnej

 • Fontanna wody pitnej Aqua Solution AQF200. Estetyczne i wygodne poidełko o budowie ułatwiającej utrzymywanie urządzenia w czystości. Fontanna przeznaczona jest do montażu przy ścianie.
Aqua Solution AQF300 Fontanna wody pitnej z kranikiem do napełniania butelek

Aqua Solution AQF300 Fontanna wody pitnej z kranikiem do napełniania butelek

 • Fontanna wody pitnej AQF300. Poidełko posiada szeroką misę, zapobiegającą rozchlapywaniu się wody. Urządzenie wyposażone w kranik do wygodnego napełniania butelek czy bidonów.
Aqua Solution AQF300 Black Czarna fontanna wody pitnej z dodatkowym kranikiem

Aqua Solution AQF300 Black Czarna fontanna wody pitnej z dodatkowym kranikiem

 • Fontanna wody pitnej Aqua Solution AQF300 w kolorze czarnym. Poidełko wyposażone w klasyczny strumień fontannowy oraz kranik do wygodnego napełniania butelek.
Midea JS1844S BLACK Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JS1844S BLACK Wolnostojący dystrybutor wody

 • Midea JS1844S BLACK to wolnostojący dystrybutor wody z opcją wody bez zmian, zimnej i gorącej. Bezbutlowy dystrybutor wody w standardzie wyposażony jest w lampę UV. Sterowany jest za pomocą przycisków lub bezdotykowo.
Midea JS1844S SODA PLUS BLACK Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JS1844S SODA PLUS BLACK Wolnostojący dystrybutor wody

 • Midea JS1844S SODA PLUS BLACK to wolnostojący dystrybutor wody z opcją wody zimnej, gorącej oraz gazowanej. Bezbutlowy dystrybutor wody w standardzie wyposażony jest w lampę UV.
Midea JS1844S SILVER Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JS1844S SILVER Wolnostojący dystrybutor wody

 • Midea JS1844S SILVER to bezbutlowy dystrybutor wody z opcją zimnej, letniej i gorącej wody. Wolnostojący dystrybutor wody w standardzie wyposażony jest w lampę UV.
Midea JS1844S SODA PLUS SILVER Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JS1844S SODA PLUS SILVER Wolnostojący dystrybutor wody

 • Midea JS1844S SODA PLUS SILVER to bezbutlowy dystrybutor wody serwujący zimną, gorącą i gazowaną wodę. Wolnostojący dystrybutor wody w standardzie wyposażony jest w lampę UV.
Midea JS1844S WHITE Wolnostojący bezbutlowy dystrybutor wody

Midea JS1844S WHITE Wolnostojący bezbutlowy dystrybutor wody

 • Midea JS1844S WHITE to bezbutlowy dystrybutor wody z opcją wody zimnej, gorącej oraz letniej. Wolnostojący dystrybutor w kolorze białym.
Midea JS1844S SODA PLUS WHITE Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JS1844S SODA PLUS WHITE Wolnostojący dystrybutor wody

 • Midea JS1844S SODA PLUS WHITE to bezbutlowy dystrybutor wody, który podaje wodę zimną, gorącą oraz gazowaną.
 • Urządzenie wolnostojące, które rozmiarem pasuje do większości blatów, w kolorze białym.
Midea JL1660S Wolnostojący dystrybutor wody

Midea JL1660S Wolnostojący dystrybutor wody

 • Wolnostojący dystrybutor wody Midea JL1660S serwujący wodę zimną oraz gorącą. Urządzenie wyposażone jest dwa kraniki typu push, lampę UV, dwa czujniki przeciwzalniowe oraz miejsce na dodatkowy filtr wody.
Midea JS1844T SILVER Nablatowy dystrybutor wody

Midea JS1844T SILVER Nablatowy dystrybutor wody

 • Nablatowy dystrybutor wody Midea JS1844T SILVER z opcją wody gorącej, zimnej i letniej. Bezbutlowe urządzenie w standardzie wyposażone jest w lampę UV oraz możliwość rozbudowy o dodatkowy wkład filtrujący wodę.
Midea JS1844T BLACK Nablatowy dystrybutor wody

Midea JS1844T BLACK Nablatowy dystrybutor wody

 • Nablatowy dystrybutor wody Midea JS1844T BLACK z opcją wody gorącej, zimnej i otoczenia. Bezbutlowe urządzenie w standardzie wyposażone jest w lampę UV oraz możliwość rozbudowy o dodatkowy wkład filtrujący wodę.
Midea JS1844T SODA PLUS BLACK Nablatowy dystrybutor wody

Midea JS1844T SODA PLUS BLACK Nablatowy dystrybutor wody

 • Midea JS1844T SODA PLUS w kolorze czarnym to dystrybutor nablatowy serwujący wodę zimną, gorącą i gazowaną. Urządzenie wyposażone jest lampę UV oraz możliwość rozbudowy o dodatkowy filtr wody.
Midea JS1844T SODA PLUS SILVER Nablatowy dystrybutor wody

Midea JS1844T SODA PLUS SILVER Nablatowy dystrybutor wody

 • Nablatowy dystrybutor Midea JS1844T SODA PLUS w kolorze czarno-srebrnym dostarcza wodę zimną, gorącą i gazowaną. Urządzenie wyposażone jest lampę UV oraz możliwość rozbudowy o dodatkowy filtr wody.
Midea JS1844T SODA PLUS WHITE Nablatowy dystrybutor wody

Midea JS1844T SODA PLUS WHITE Nablatowy dystrybutor wody

 • Midea JS1844T SODA PLUS WHITE - bezbutlowy dystrybutor wody w kolorze białym serwujący wodę zimną, gorącą i gazowaną. Urządzenie nablatowe idealnie odnajdzie się w biurze lub domu.
FlowCare 30U Podblatowy dystrybutor wody

FlowCare 30U Podblatowy dystrybutor wody

 • Flow.care 30U to kompaktowy, podblatowy dystrybutor o wydajności 30 litrów. Serwuje wodę w trzech rodzajach: zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. 30U to dystrybutor do restauracji, ale dzięki swoim wymiarom sprawdzi się w większości lokalizacji.
FlowCare 60U Podblatowy dystrybutor wody

FlowCare 60U Podblatowy dystrybutor wody

 • FlowCare 60U to podblatowy dystrybutor wody o wydajności 60 litrów. Serwuje trzy rodzaje wody: zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. FlowCare 60U to dystrybutor wody do restauracji lub hotelu.
FlowCare 30TP Nablatowy dystrybutor wody

FlowCare 30TP Nablatowy dystrybutor wody

 • FlowCare 30TP to nablatowy dystrybutor wody o wydajności 30 l/h. Serwuje trzy rodzaje wody: zimną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej. FlowCare 30TP to dystrybutor wody dedykowany sektorowi HoReCa dla małych oraz średnich lokali gastronomicznych.
FlowCare 60TP PC Nablatowy dystrybutor wody

FlowCare 60TP PC Nablatowy dystrybutor wody

 • Dystrybutor nablatowy FlowCare 60TP charakteryzuje się wysoką wydajnością serwowania wody na poziomie 60 litrów na godzinę. Dystrybutor podaje trzy warianty wody: zimną, gazowaną i bez zmiany temperatury, wyposażony jest również w funkcję kontroli porcji.
FlowCare TOWER 60 Dystrybutor wody gazowanej

FlowCare TOWER 60 Dystrybutor wody gazowanej

 • FlowCare TOWER 60 to połączenie wydajnego podblatowego dystrybutora z nablatową kolumną z dwoma nalewakami belgijskimi. Urządzenie serwuje wodę schłodzoną oraz gazowaną z wydajnością do 60 litrów na godzinę.
FlowCare TOWER 30 Dystrybutor wody gazowanej

FlowCare TOWER 30 Dystrybutor wody gazowanej

 • FlowCare TOWER 30 to połączenie wydajnego podblatowego dystrybutora z nablatową kolumną z dwoma nalewakami belgijskimi. Urządzenie serwuje wodę schłodzoną oraz gazowaną z wydajnością do 30 litrów na godzinę.
Coffee Format DUKE W2L Automatyczny ekspres do kawy

Coffee Format DUKE W2L Automatyczny ekspres do kawy

 • Format DUKE to model komercyjny, wyróżniający się wysoką wydajnością oraz imponującym designem. Metaliczne elementy obudowy oraz efektowne podświetlenie.
Coffee Format DUKE W8L Automatyczny ekspres do kawy

Coffee Format DUKE W8L Automatyczny ekspres do kawy

 • Model W8L wyposażony został w bardzo duży, aż 8-litrowy zbiornik na wodę. Format DUKE to model komercyjny, wyróżniający się wysoką wydajnością oraz imponującym designem. Metaliczne elementy obudowy oraz efektowne podświetlenie.
Coffee Format BREAK W8L Ekspres do kawy

Coffee Format BREAK W8L Ekspres do kawy

 • Format BREAK to model komercyjny ekspres do kawy. Łączy nowoczesny styl, wysoką wydajność i kompaktowe wymiary.
Coffee Format BLOOM Automatyczny ekspres do kawy

Coffee Format BLOOM Automatyczny ekspres do kawy

 • Format BLOOM - ekspres do biura, który cechuje się jakością wykonania w standardzie premium.
pixel