Lodówki do mleka

( ilość produktów: 9 )

Chłodziarki do mleka - niezbędne dla miłośników kaw białych z ekspresu

Jako sklep internetowy z ekspresami do kawy, wybieramy do naszej oferty tylko najlepsze urządzenia i akcesoria. Dobrym przykładem jest czarna lub biała chłodziarka do mleka Jura Cool Control 1l.To inteligentna lodówka na mleko, pasująca idealnie do ekspresów marki Jura. Urządzenie chłodzi mleko do optymalnej temperatury, która pozwala na uzyskanie idealnej pianki mlecznej do kawowych specjałów. Odpowiednia temperatura mleka jest utrzymywana przez urządzenie, dzięki czemu ekspres jest zawsze gotowy do przyrządzenia idealnego cappuccino, latte czy flat white. 

 

Lodówki do mleka

 

Kawy takiej jak latte czy cappuccino nie uda się przyrządzić bez mleka. Musi być ono przechowywane w odpowiedniej temperaturze, aby nie uległo zepsuciu i miało idealną temperaturę. Najlepiej sprawdzi się do tego profesjonalna lodówka lub chłodziarka. Idealnie schłodzone mleko to podstawa pysznej mlecznej kawy. Sprawdź modele, jakie znajdziesz w ofercie i wybierz lodówkę lub chłodziarkę idealnie dopasowaną do potrzeb

 

Czym są profesjonalne chłodziarki na mleko?

 

Chłodziarki do mleka to obowiązkowe wyposażenie każdego lokalu, w którym serwowana jest kawa z ekspresu. Są to urządzenia, które podłącza się do bezpośrednio do ekspresu. Dzięki temu przygotowywane za ich pomocą kawy mleczne będą zawsze zachwycały smakiem. Korzystanie z tych urządzeń jest bardzo praktyczne i pozwala zaoszczędzić cenny czas. W ofercie znajdziesz chłodziarki do mleka w dwóch kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do wystroju wnętrza lokalu.

Urządzenia te wyposażone są w specjalny przewód, który umożliwia połączenie chłodziarki bezpośrednio z ekspresem. Dzięki temu w automatyczny sposób pobiera on odpowiednią ilość mleka, niezbędną do przygotowania wybranej kawy mlecznej. Chłodziarka do mleka może także sprawdzić się w domowych warunkach dla osób, które uwielbiają parzyć różnego rodzaju kawy i sprawia im to ogromną radość. Z tym urządzeniem będzie to jeszcze przyjemniejsze. Mocno schłodzone mleko oraz dobrej jakości kawa ziarnista to podstawa pysznego napoju.

 

Jak wybrać odpowiednią chłodziarkę?

 

Wybierając chłodziarkę do ekspresu do kawy, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej pojemność. Im będzie ona większa, tym rzadziej konieczne będzie uzupełnianie w niej mleka. Jest to szczególnie ważne w lokalach, gdzie panuje spory ruch.

Duże znaczenie ma także materiał, z jakiego wykonana jest chłodziarka do mleka. Najlepiej postawić na model zrobiony z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Takie chłodziarki, które znajdziesz w ofercie, cechują się niezawodnością i trwałością. Warto także przed zakupem sprawdzić, jaką temperaturę zapewnia wybrany model. Najlepiej, aby oscylowała ona w granicach 4°C, gdyż jest to optymalna temperatura dla mleka.

 

Lodówka na mleko – dlaczego warto jej używać?

 

Innym rozwiązaniem na to, aby mleko do kawy miało zawsze idealną temperaturę, jest zakup praktycznego urządzenia, jakim jest lodówka na mleko. Umożliwia ona włożenie do środka zarówno zamkniętych, jak i otwartych kartonów. Dzięki temu mleko przez długi czas zachowuje swoją świeżość, a także ma idealną temperaturę. Dodanie go do kawy zaparzonej ze świeżo zmielonych przy użyciu elektrycznego młynka ziaren sprawia, że jest ona zdecydowanie łagodniejsza.

Idealnie schłodzone, a następnie spienione mleko to podstawa przede wszystkim takich kaw jak:

  • cappucino,
  • latte,
  • macchiato,
  • mokka.

Bez mleka o odpowiedniej temperaturze ich przygotowanie nie jest możliwe. Lodówka do mleka pozwoli więc przechowywać je we właściwych warunkach.

 

Lodówka na mleko do ekspresu – co powinno ją wyróżniać?

 

Najważniejszym parametrem, jaki należy zweryfikować, przed zakupem lodówki do mleka jest to, jaką temperaturę jest w stanie utrzymać. Tak samo jak w przypadku chłodziarek powinno to być około 4°C.  Bardzo istotne jest także to, aby wybrany model był pojemny. W lokalach, które cieszą się dużą popularnością, warto postawić na pojemne lodówki, które pomieszczą nawet kilka litrów mleka.

Dobra lodówka na mleko powinna być również energooszczędna. Dzięki temu urządzenie to będzie nie tylko praktyczne, ale i ekonomiczne. Bardzo ważne jest także to, z jakiego rodzaju materiałów jest ona wykonana. Jeśli będa one trwałe, to urządzenie to posłuży bez zarzutu przez długi czas. Ważny jest również sposób czyszczenia poszczególnych jej elementów. Najlepsze modele wyposażone są w system płukania przewodów, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie ich w należytej czystości.

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny lub chcesz w profesjonalny sposób przygotowywać kawę w domowym zaciszu, to wybierz niezawodną chłodziarkę lub lodówkę do mleka. Dzięki niej będzie ono zawsze gotowe do przygotowania pysznego napoju. W ofercia Aqua Solution znajdziesz wyłącznie najlepsze modele od znanych i cenionych producentów, które zachwycą Cię precyzją wykonania oraz funkcjonalnością.

 

pixel