Dystrybutory wody do restauracji

( ilość produktów: 17 )

Dystrybutory wody do restauracji: krystalicznie czysta woda dla klientów

W tej kategorii przedstawiamy dystrybutory wody do restauracji, gastronomii oraz firm z sektora HoReCa. Te profesjonalne urządzenia to sposób na zredukowanie kosztów w firmie oraz oszczędność czasu i dbałość o środowisko.

Kiedy warto kupić dystrybutor wody?

Dystrybutory do restauracji to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym zapotrzebowaniem na wodę pitną. Podblatowy dystrybutor wody pozwoli Ci uzyskać wodę pitną w kilku wariantach: wodę zimną, gazowaną, w temperaturze pokojowej lub nawet wodę gorącą. Nie trzeba kupować wody butelkowanej. Dystrybutor czerpie wodę bezpośrednio z sieci. Należy go tylko dodatkowo wyposażyć w system filtracji wody oraz butlę z dwutlenkiem węgla, który jest odpowiedzialny za nagazowanie wody. Takie rozwiązanie przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Jest przede wszystkim wygodne, oszczędne i przyjazne środowisku.

Dystrybutory do restauracji - najważniejsze zalety

W przypadku restauracji czy baru, gdzie zapotrzebowanie na wodę pitną jest rzeczywiście duże, posiadanie dystrybutora zapewnia nie tylko ograniczenie kosztów, ale również pozwala zaoszczędzić czas i zaangażowanie, które są potrzebne w przypadku systematycznych zakupów wody butelkowanej. Takie rozwiązanie ogranicza również konieczność posiadania odpowiedniej powierzchni do magazynowania butelek. Dlatego dystrybutory do restauracji cieszą się tak dużą popularnością, niezależnie od wielkości lokalu. Warto również pamiętać, że dystrybutory do wody to dbałość o środowisko. Dzięki temu, że korzystamy z wody dostępnej bezpośrednio w sieci, nie przyczyniamy się do zwiększenia plastikowych ilości odpadów oraz emisji dwutlenku węgla podczas transportu.

Skorzystaj z naszej oferty

Dystrybutory do restauracji dzięki odpowiedniej wydajności, pozwalają serwować duże ilości wody pitnej bez dodatkowych kosztów. Profesjonalne filtry do dystrybutorów wody pozwolą poprawić jej smak. Stosując bezbutlowy dystrybutor z filtrem do wody, zapewnisz gościom restauracji smaczną, orzeźwiającą wodę. Takie rozwiązanie pozwala zrezygnować z drogiej wody butelkowanej i sprzedawać smaczną wodę filtrowaną z sieci. Zobacz wybrane przez ekspertów najlepsze na rynku dystrybutory wody pitnej z sieci do restauracji. Proponujemy Ci dystrybutory do wody pitnej w różnych wariantach - w zależności od ilości przestrzeni, jaką dysponujesz oraz od wielkości zapotrzebowania na wodę pitną w Twoim lokalu. Przy wyborze odpowiedniego dystrybutora musisz zdecydować, na jakiej wodzie Ci zależy, czy wystarczy Ci dystrybutor z wodą zimną i gazowaną, czy też zależy Ci na dystrybutorze z gorącą wodą. W naszej ofercie znajdziesz każdy z tych wariantów. Masz pytania? Skontaktuj się z nami mailem lub przez formularz kontaktowy. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i pomożemy dopasować odpowiedni model dystrybutora do Twoich potrzeb.

pixel