Midea

( ilość produktów: 29 )

Bezbutlowe dystrybutory wody Midea

Midea to ceniony producent dystrybutorów wody, oferujący szeroką gamę urządzeń dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Produkty Midea wyróżniają się wysoką jakością wykonania i użytecznymi funkcjami, które zaspokajają potrzeby zarówno małych biur, jak i większych instytucji, takich jak urzędy, szpitale i hotele. Bezbutlowe urządzenia występują w kilku modelach różniących się rodzajem serwowanej wody, konstrukcją oraz wersją kolorystyczną. Dystrybutory wody pitnej wyposażone są w dodatkową lampę UV, która stanowi barierę dla mikroorganizmów występujących w wodzie. Urządzenia są kompatybilne z dedykowanymi filtrami wody, które dodatkowo poprawiają klarowność oraz walory przefiltrowanej wody.

 

 

Nablatowe dystrybutory wody gazowanej i niegazowanej Midea

Kompaktowe i eleganckie dystrybutory wody Midea JS1844T pasują do mniejszych przestrzeni, takich jak biura, kuchnie czy gabinety. Urządzenia mogą być wyposażone w dodatkowy system filtracji, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zapewniając krystalicznie czystą wodę. Bezbutlowe dystrybutory serwują trzy rodzaje wody, w zależności od modelu w różnej konfiguracji: wodę zimną, gorąca i gazowaną lub wodę gorącą, zimną i w temperaturze otoczenia. Możliwość dopasowania napoju do unikalnych potrzeb użytkownika sprawia, że urządzenia sprawdzają się w różnych przestrzeniach, z których korzystają pracownicy oraz kontrahenci.

 

 

Wolnostojące dystrybutory wody pitnej Midea

Wolnostojące dystrybutory wody Midea są doskonałym rozwiązaniem dla większych przestrzeni, takich jak urzędy, szpitale, hotele oraz biura. Charakteryzują się nowoczesnym designem połączonym z intuicyjną obsługą oraz bezproblemową pracą. Wolnostojące dystrybutory Midea JS1844S mogą serwować wodę bezdotykowo, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, minimalizując ryzyko przenoszenia drobnoustrojów. Takie rozwiązanie sprawdza się w przestrzeniach publicznych, które wymagają najwyższych standardów dotyczących higieny.

 

 

Budżetowe dystrybutory wody Midea

Midea oferuje również bardziej ekonomiczny model dystrybutora JL1660S, który obsługiwany jest kranikami typu push. Choć jest to tańsza opcja, ona również zachowuje wysoki standard jakości, jaki charakteryzuje wszystkie produkty Midea. Wszystkie urządzenia Midea są łatwe w obsłudze i konserwacji, co sprawia, że są praktycznym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wygodę i jakość w codziennym dostępie do wody pitnej.

pixel