Dystrybutory podblatowe

( ilość produktów: 12 )

Wydajne i oszczędne dystrybutory podblatowe dla sektora HoReCa

Podblatowe dystrybutory wody to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na wodę pitną jest dużo większe niż w warunkach domowych. Ze względu na wydajność i niezawodność, takie dystrybutory doskonale sprawdzą się w biurach i w sektorze usługowym, zapewniając stały dostęp do wody pitnej. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Dystrybutory podblatowe do restauracji i biur

Dystrybutory podblatowe w zależności od modelu mogą dostarczać wodę pitną w różnej postaci - może być to woda zimna, woda gazowana i woda bez zmiany temperatury. W naszej ofercie są dostępne dystrybutory, które dostarczają gorącą wodę. Są ogromnym ułatwieniem wszędzie tam, gdzie znajduje się dużo klientów lub pracowników. Dostęp do świeżej wody bez konieczności martwienia się o zakup wody butelkowanej stanowi doskonałą propozycję dla lokali usługowych, biur i instytucji, gdzie zapotrzebowanie na wodę jest naprawdę duże. Dlatego podblatowe dystrybutory wody pitnej to rozwiązanie często wybierane do restauracji, gastronomii, barów i sektora HoReCa. Dzięki takiemu rozwiązaniu w lokalu lub biurze można korzystać z różnego typu dystrybutorów wody pitnej. Dystrybutory podblatowe dodatkowo mogą być wyposażone w odpowiedni system filtracji, który zapewnia wysoką jakość dostarczanej wody.

Jakie są największe zalety dystrybutorów wody?

Podblatowe dystrybutory wody świetnie się sprawdzą w małej i średniej gastronomii, w restauracjach i hotelach. Takie rozwiązanie jest wygodne, wydajne i doskonale wpisuje się w nurt działań związanych z ochroną środowiska. Jakie są największe zalety podblatowych dystrybutorów?

Wygoda i funkcjonalność

Dystrybutory podblatowe wody są przede wszystkim wygodne w użyciu. Korzystając z funkcjonalnej kolumny z nalewakami codziennie masz dostęp do schłodzonej, gazowanej lub zwykłej wody pitnej i nie musisz się martwić o dostawę wody butelkowanej.

Wdajność i oszczędność

Takie urządzenia są również wydajne, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze i czas, który musiałbyś przeznaczyć na zakup i transport wody butelkowanej. Przefiltrowana woda z sieci jest dystrybuowana prosto z urządzenia. W lokalach usługowych nie musimy wtedy martwic się martwić o przestrzeń do magazynowania dużej liczby butelek.

Korzyść dla środowiska

Podblatowe dystrybutory wody są także korzystne dla środowiska. Rezygnacja z butelek z tworzyw sztucznych wiąże się ze zmniejszeniem ilości plastikowych odpadów, tym samym przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 i unikania niepotrzebnego transportu. To sprawia, że dystrybutor wody z przyłączem do sieci to ekologiczne rozwiązanie.

Aqua Solution - najlepsze marki w atrakcyjnych cenach

Przy wyborze odpowiedniego dystrybutora wody należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego wydajność oraz rodzaj wody, jaką dostarcza - czy zimna i gazowana woda wystarczy, czy zależy nam również na wodzie gorącej. Podblatowe dystrybutory wody różnią się wielkością i funkcjonalnością. Niektóre modele świetnie sprawdzą się w niewielkim biurze, inne w barze lub restauracji, a jeszcze inne w domu jednorodzinnym. Warto zawsze stawiać na sprzęt wysokiej jakości i od sprawdzonych producentów. Taki wybór jest gwarancją niezawodności i wydajności. Oferujemy bezbutlowe dystrybutory wody schłodzonej, gazowanej i gorącej o pojemności nawet 50 i 70 l stworzone do dużych i średnich restauracji. Podblatowe dystrybutory wody z naszej oferty to produkty sprawdzonych marek, jak Bevco czy Blupura. Są urządzeniami cenionymi za wydajność, niezawodność oraz możliwość serwowania dużej ilości wody na raz. Bezbutlowy podblatowy dystrybutor z filtrem pozwala z wody z kranu uzyskać napój najwyższej jakości. To doskonały sposób na oszczędność w firmie. Bezbutlowy dystrybutor z filtrem pozwala na serwowanie wody klientom firmy bez setek zbędnych butelek plastikowych czy szklanych. Ekologiczny, oszczędny i wygodny sposób na wodę pitną - to właśnie podblatowe dystrybutory!

pixel