wysoka jakosc materialow.pngwygoda uzytkowania.pngcertyfikat PZH.pngwoda zimna.pngwoda goraca.png

 

Ruhens (ZG) firmy Wonbong. Bezbutlowy dystrybutor wody zimnej i gorącej

PROMOCJA! FILTR DO WODY GRATIS!

Dystrybutor wody Ruhens świetnie sprawdzi się w każdej firmie. Polecany także do innych obiektów użyteczności publicznej. Elegancka, kolumnowa bryła i nowoczesny wyświetlacz dodają urządzeniu stylowego wyglądu. Dzięki uniwersalnej kolorystyce dystrybutor Ruhens ozdobi każde pomieszczenie. Wolnostojąca konstrukcja pozwala zamontować w jego wnętrzu filtry wody.

Bezbutlowy dystrybutor wody pitnej Ruhens: solidny i estetyczny

Dystrybutor wody został wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Z łatwością możemy go wyczyścić bez konieczności szorowania. Wylewki wody możemy wymontować, co ułatwia ich czyszczenie. Przyciski uruchamiające strumień wody zostały oznaczone kolorami dla intuicyjnej obsługi. Niebieski uwalnia wodę zimną, czerwony- gorącą. Dodatkowo, na tacce ociekowej widnieją oznaczenia gdzie postawić kubek dla wybranego typu wody. 

Bezbutlowe dystrybutory wody to oszczędny sposób na wodę pitną w biurze

Dystrybutory wody bezbutlowe to wygodne rozwiązanie do domu i biura. Ich zalety pozostawiają dystrybutory butlowe daleko w tyle!

  • Oszczędność miejsca — Koniec ze składowaniem wielkich butli z wodą. Można zapomnieć o uciążliwych dostawach i wymianie butli.
  • Oszczędność pieniędzy — Dystrybutor bezbutlowy pozwala zrezygnować z kosztownych abonamentów. Pobiera wodę wprost z sieci wodociagowej. Dzięki temu nawet wynajęty dystrybutor bezbutlowy pozwala obniżyć koszty.
  • Jakość wody — Istnieje możliwość poprawy smaku i jakości wody z dystrybutora. Wystarczy zastosować dopasowany do potrzeb i oczekiwanego rezultatu filtr.
  • Dostęp do wody — Brak zapasowych butli z wodą? Opóźnienie w dostawie? W przypadku bezbutlowych dystrybutorów wody ten problem nie występuje. Dostęp do wody mamy tak długo, jak woda dostarczana jest do budynku.

Dystrybutor wody Ruhens — podsumowując

Dystrybutor Ruhens to nowoczesne, stylowe urządzenie. Stanowi ozdobę pomieszczenia, zapewnia maksimum wygody. Dystrybutory z serii Ruhens występują w kilku wariantach:

  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens MINI (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens MINI (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana

Wybierz pewne, solidne i sprawdzone rozwiązanie, łączące wygodę i oszczędność. Dystrybutor wody pitnej z sieci sprawdzi się doskonale w każdej firmie!