AQF300 to fontanna łącząca praktyczność i nowoczesny design. Zapewnia komfortowy dostęp do wody, jednocześnie zdobiąc każde wnętrze. Misa wykonana została z polerowanej stali o eleganckim połysku. Taki materiał zapewnia stylowy wygląd oraz ułatwia czyszczenie misy. Efekt wizualny dopełnia obudowa ze stali o szczotkowanym wykończeniu. Dzięki jakościowemu materiałowi, poidełko jest trwałe i estetyczne.

Zdrój wody pitnej posiada dodatkowy kranik. Takie rozwiązanie umożliwia napełnienie wodą butelek, bidonów i innych naczyń. Dzięki dodatkowej wylewce, jest to doskonały dystrybutor wody do biura!

Oszczędna i ekologiczna dystrybucja wody pitnej

Poidełko korzysta z wody wodociągowej, bez uciążliwych abonamentów i dostaw. Takie rozwiązanie zapewnia ciągły dostęp do wody pitnej bez dużych kosztów. Nie ma potrzeby stosowania plastikowych kubeczków czy butli. To najlepsze rozwiązanie oszczędzające pieniądze i środowisko!Idealne rozwiązanie do obiektów o dużym natężeniu
ruchu:

 • biurowców

 • galerii handlowych

 • lotnisk, dworców, poczekalni

 • jako poidełko do szkoły i innych budynków oświaty
poidełko zapewnia dostęp do darmowej wody w szkole i biurze


Najlepsza fontanna wody pitnej do miejsc o dużym natężeniu ruchu

Poidełko AQF300 zaprojektowane zostało z myślą o komforcie użytkowania. Wykonane zostało z jakościowej stali chromowo-niklowej o grubości 1 mm. Budowa i zastosowane materiały ułatwiają utrzymanie poidełka w czystości. Duża misa o średnicy aż 35 cm zapobiega rozchlapywaniu wody. Fontannę można zamontować bezpośrednio do ściany. Stalowe obramowanie zachodzące na ścianę ogranicza gromadzenie się kurzu.

 

 

Zalety fontanny do wody pitnej:

 • Konstrukcja fontanny ułatwia utrzymanie
  jej w czystości

 • Wygodny kranik umożliwia nalanie wody
  do butelki lub innego naczynia

 • Poidełko nie wymaga użycia
  jednorazowych kubków- ekologiczne
  rozwiązanie

 • Wygodna, higieniczna dystrybucja wody

 • Darmowa woda w szkole, miejscu pracy
  czy poczekalni zwiększa komfort osób
  przebywających w obiekcie
poidełko to wygodny sposób na darmową wodę pitną w pracy  

 

 

Wysoka jakość w parze z nowoczesnością

Nowoczesny wygląd wpasuje się w każdy styl pomieszczenia. Odporne, jakościowe materiały zapewniają trwałość i łatwość obsługi poidełka. Wygodny kranik uzupełnia funkcjonalność, zachęcając do korzystania z wody. Poidełko AQF300 to sprawdzony model do miejsc o dużym natężeniu ruchu!