Dystrybutory nablatowe

( ilość produktów: 29 )

Dystrybutory nablatowe: wygodne rozwiązanie do biura

Bezbutlowe nablatowe dystrybutory wody to urządzenia idealne do firmowego biura. Dzięki ich niewielkim rozmiarom znajdzie się na nie miejsce na każdym blacie. Dystrybutory na blat dają możliwość zaoszczędzenia większej ilości miejsca. Co więcej, dystrybutor wody nablatowy to urządzenie o nowoczesnym eleganckim wyglądzie. Nie trzeba ukrywać go w ciemnym końcu korytarza, wprost przeciwnie, wyeksponowany we wspólnej przestrzeni biura nada mu profesjonalny charakter.

Największą zaletą nablatowego dystrybutora wody jest to, że pracownicy firmy zyskują stały dostęp do wody pitnej za niewielką cenę. Takie rozwiązanie jest oszczędniejsze od dystrybutorów butlowych. Zapomnij o kosztownych dostawach wody w plastiku! Nablatowy dystrybutor wody czerpie ją bezpośrednio z sieci wodociągowej i poddaje odpowiedniemu filtrowaniu, by poprawić jej jakość i smak. Urządzenie dostarcza wodę zimną oraz podgrzaną do temperatury odpowiedniej do parzenia kawy czy herbaty.

Dystrybutory nablatowe: zdrowa woda dla domowników

Dystrybutor wody nablatowy znakomicie sprawdza się także w domowych warunkach. Z powodzeniem zastępuje skomplikowane instalacje do filtrowania wody z kranu. Dzięki urządzeniu domownicy mogą bezpiecznie pić nieprzegotowaną wodę, wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, metali ciężkich i chloru. W naszej ofercie dostępne są także nablatowe dystrybutory wody z lampą UV, by lepiej chronić przed bakteriami. Higieniczne, wygodne i oszczędne rozwiązanie? Bezbutlowy dystrybutor wody filtrowanej z kranu sprawdzi się idealnie!

Zastanawiasz się nad sensem zakupu nablatowego dystrybutora do wody, bo masz już zainstalowany filtr podzlewowy lub nakranowy? Dzięki nowoczesnym urządzeniom masz nie tylko stały i tani dostęp do dobrej jakości wody pitnej, ale też możesz skorzystać z możliwości wygodnego, szybkiego czerpania wody gorącej lub gazowanej! Nie musisz dodatkowo korzystać z czajnika, a w upalne dni Ty i Twoi domownicy możecie w każdej chwili cieszyć się orzeźwiającym smakiem wody nasyconej dwutlenkiem węgla.

Dystrybutory nablatowe: urządzenia pomocne w gastronomii

Nablatowy dystrybutor wody gazowanej lub nadającej się do przygotowywania napojów to urządzenie, które przydaje się także firmom cateringowym, a nawet lokalom gastronomicznym. Sprawdza się w sytuacjach, w których goście samodzielnie sięgają po ciepłe i zimne napoje – stanowi na przykład wygodne uzupełnienie szwedzkiego stołu. Może także usprawnić pracę kelnerów w restauracji. W każdym przypadku nablatowy dystrybutor wody jest oszczędniejszy od alternatywnych rozwiązań.

pixel