Dystrybutory wolnostojące

( ilość produktów: 19 )

Wolnostojące dystrybutory z filtrem do wody pitnej: sprawdzone rozwiązanie do firmy i biura

Wolnostojące dystrybutory wody pitnej to najpopularniejsze tego typu urządzenia do firmy i biura. Sprzęty nowej generacji łączą stosunkowo niewielkie gabaryty z dużą wydajnością. Stojący dystrybutor z filtrem pozwala na oczyszczenie wody z kranu. To doskonały sposób, by woda pitna dla pracowników była zdrowa, świeża, a przy tym tania. Dlaczego inwestycja w dystrybutory wolnostojące to ogromna oszczędność?

Posiadając nowoczesny dystrybutor, nie musisz troszczyć się o zamawianie wody mineralnej do firmy i przechowywanie jej zapasów. Korzystasz wyłącznie z wody wodociągowej i prądu niezbędnego do zasilenia urządzenia. Ponieważ większość dystrybutorów wolnostojących ma opcję podgrzewania wody, możesz też zlikwidować w swojej firmie energochłonne czajniki. Obok wyżej wymienionych profitów, zyskasz zadowolenie i wyższą efektywność kadry pracowniczej!

Dystrybutory wolnostojące do wody pitnej a wyniki finansowe Twojego przedsiębiorstwa

Dlaczego dystrybutor wolnostojący do wody pitnej może wpłynąć na jakość pracy osób, które zatrudniasz? Ponieważ nawet niewielkie niedobory płynów obniżają fizyczną wydolność i sprawność umysłową. Zamów dystrybutor wolnostojący i przekonaj się, że sięgając regularnie po dobrej jakości wodę, Twoi pracownicy staną się znacznie bardziej kreatywni, odporni na stres czy zmęczenie.

Zadbaj o dobrą kondycję swojego zespołu, a tym samym o wyniki (nie tylko finansowe!) swojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a pomożemy Ci wybrać dystrybutor wolnostojący odpowiedni do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli potrzebujesz czasu, by przekonać się, jak urządzenie zapewniające dobrej jakości wodę pitną do Twojej firmy wpłynie na jej funkcjonowanie, zdecyduj się na wynajem jednego z oferowanych przez nas sprzętów.

Jak wybrać najlepszy z oferty dystrybutorów wolnostojących do biura swojej firmy?

Przy wyborze dystrybutora wolnostojącego możesz kierować się różnymi kryteriami – ceną, designem, energooszczędnością czy wydajnością urządzenia. Przede wszystkim jednak zastanów się, czego najbardziej potrzebują Twoi pracownicy, bo to oni będą bezpośrednimi beneficjentami Twojego nabytku. Sprawdź, jakiej jakości jest woda wodociągowa w Twojej firmie. Dowiedz się, ile osób w zespole pije wodę gazowaną. Ta wiedza ułatwi Ci podjęcie trafnej decyzji zakupowej.

Oferujemy dystrybutory wody filtrowanej sprawdzonych producentów, m.in. Ruhens, Waterpia, Natural Choice, Mistral. Bezbutlowe dystrybutory wody gazowanej, schłodzonej czy gorącej – w naszej ofercie występują wszystkie dostępne warianty tego rodzaju urządzeń. Bezbutlowy dystrybutor wody do firmy można kupić lub zdecydować się na wynajem. Jeśli interesuje Cię koszt planowanej inwestycji, skontaktuj się z nami.

pixel