Kupić czy wynająć fontannę wody pitnej?

2017-06-27
Kupić czy wynająć fontannę wody pitnej?

OPCJE WYNAJMU I SPRZEDAŻY FONTANNY WODY PITNEJ

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwie formy współpracy: zakup wynajem

Obydwie opcje są bardzo atrakcyjne. Jeżeli chcecie Państwo mieć fontannę na własność i dokonacie jej zakupu, nie wyklucza to możliwości, że podpiszecie z nami umowę serwisową, która zagwarantuję opiekę fachowców nad urządzeniem. Możemy zająć się zarówno wymianą filtrów jak i cykliczną sanityzacją.

Podejmując decyzję kupić lub wynająć fontannę wody pitnej należy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Czy będziemy stosowali w fontannie filtr wody i czy będzie osoba, która będzie mogła cyklicznie wymienić filtr - czynność jest bardzo prosta i wymaga tylko podstawowych umiejętności?

2. Czy będziemy mieli osobę, która regularnie będzie pamiętała o sanityzacji fontanny. Sanityzację można wykonywać na dwa sposoby. Używając środków do sanityzacji, zalewany wszystkie rurki, którymi doprowadzona jest woda, aż do samej wylewki. Zdecydowanie lepszym jednak sposobem sanityzacji jest użycie pary wodnej. Należy posiadać parownicę oraz zakupić odpowiednią końcówkę, która pozwoli na w miarę szczelne dostarcznie pary do urządzenia.

Jeżeli na obydwa pytania odpowiedzieliście Państwo pozytywnie - opcja zakupu fontanny jak najbardziej jest dla Państwa możliwa. W przypadku innej odpowiedzi proponujemy wynajem. Wszystkimi czynnościami serwisowymi zajmiemy się osobiście.

W ramach wynajmu otrzymacie Państwo:

- darmowy transport

- darmowy montaż

- darmowy serwis z wymianą filtrów i sanityzacją co 6 miesięcy

 

Wybierz opcję najkorzystniejszą dla siebie! Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017

Polecane

pixel