Dystrybutory wody do biura

( ilość produktów: 32 )

Dystrybutory wody do biura a efektywność pracowników

Dystrybutory wody do biura to zawsze czysta, świeża woda pitna dla pracowników. Sprzęty tego typu pozwalają na uzdatnienie wody wodociągowej. Zastępują więc klasyczny podajnik wody mineralnej. Z pomocą nowoczesnego urządzenia wodę można z łatwością schłodzić lub podgrzać. Niektóre dystrybutory wyposażone są nawet w funkcję nasycania wody dwutlenkiem węgla, czyli przetwarzania jej na gazowaną. Tym samym pracownicy zyskują możliwość wyboru ulubionego napoju, a dostawa wody do firmy nie jest już konieczna.

Dystrybutor wody dla pracowników może wydawać Ci się fanaberią. Jeśli jednak prowadzisz choćby niewielką firmę, zapewnienie dobrej jakości wody pitnej w biurze to jedna najlepszych inwestycji w Twoją kadrę. Kształtuje pozytywny wizerunek pracodawcy w jej oczach (oraz potencjalnych gości biura), ale przede wszystkim poprawia wydajność pracy zespołu! Jeśli pracownicy nie mają szklanki smacznej wody pod ręką, picie w czasie pracowitego dnia często ograniczają do porannej kawy. Czy zdajesz sobie sprawę, jak przekłada się to na ich efektywność?

Regularne nawadnianie organizmu to podstawa jego prawidłowego funkcjonowania. Nawet niewielkie niedobory płynów obniżają samopoczucie, a także fizyczną i umysłową wydolność. Jednymi z pierwszych objawów odwodnienia są zaburzenia koncentracji, pamięci krótkotrwałej, zdolności logicznego myślenia. Dystrybutory wody dla firm, które ułatwiają pracownikom częste sięganie po napoje, mają więc niebagatelny wpływ na jakość ich pracy, a tym samym na wyniki, które osiąga całe przedsiębiorstwo.

Dystrybutory wody do biura – najlepszy sposób na oszczędność w firmie

Choć dystrybutor wody do to nieco większa inwestycja, stanowi zarazem dobry sposób na obniżenie kosztów firmowych. Dystrybutory wody filtrowanej to idealne rozwiązanie dla firm, w których liczy się wygoda i oszczędność. Dzięki specjalnie dobranym filtrom, dystrybutor daje dostęp do czystej wody pitnej z kranu. Zawsze smaczna i zdrowa woda do picia w zakładzie pracy dostępna jest bez ograniczeń i dodatkowych opłat. Zapomnij o uciążliwych dostawach butli, dźwiganiu i przepłacaniu. Zapewnienie wody pitnej w miejscu pracy nie musi przysparzać kłopotów i generować wysokich kosztów.

Nowoczesny dystrybutor to nie tylko oszczędność na zakupie i dostawie wody do firmy. Oszczędzisz także przestrzeń przeznaczoną dotąd na magazynowanie zapasów wody butelkowanej oraz czas, jakiego wymagały rozliczenia z firmą obsługującą klasyczny dystrybutor. Jeśli mimo to w obecnej chwili nie możesz pozwolić sobie na zainwestowanie większych środków w wodę do biura, rozważ wynajem nowoczesnego urządzenia. Dostarczymy Ci je w atrakcyjnej cenie i zadbamy, by działało bez zarzutu podczas całego okresu obowiązywania umowy.

Jaki dystrybutor wody do biura jest najlepszy?

Zastanawiasz się, który z dystrybutorów wybrać z naszej oferty? To zależy od kilku czynników. Zastanów się, jakim budżetem dysponujesz i ile miejsca możesz przeznaczyć na nowe urządzenie. Zwróć uwagę na preferencje swoich pracowników – dystrybutor wody ma przecież służyć zaspokojeniu ich, a nie Twoich potrzeb. Pamiętaj też, że woda do firm trafia z różnej jakości instalacji – możesz potrzebować urządzenia wyposażonego w odpowiednie filtry. I wreszcie – przyjrzyj się wystrojowi wnętrza biura, by dystrybutor prezentował się w nim jak najlepiej!

Niezależnie od specyfiki Twoich potrzeb, bezbutlowy dystrybutor do wody pitnej z sieci to dobre rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych firm. Bezbutlowy dystrybutor wody stojący? A może nablatowy? – wybierz najlepszy do Twojej firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, interesuje Cię wynajem, dzierżawa i cena dystrybutora wody do firmy, przejrzyj dostępne na naszej stronie internetowej katalogi produktów lub skontaktuj się z nami. Służymy pomocą, byś mógł wybrać optymalny sposób na dostarczanie smacznej i zdrowej wody do swojego biura.

pixel