M-4ALV to model poidełka z serii 4 marki Canaletas, serwujący wodę zimną. Seria ta znana jest z solidnych i wygodnych poidełek wiszących. Poidełko naścienne to urządzenie, które można zamontować na wysokości dostosowanej do użytkowników. Oznacza to, że są wygodne nawet dla dzieci. Z tego względu fontanny wody pitnej z tej serii często spotkać można w szkołach. Źródełko wody M-4ALV w wariancie z wylewką zapewnia maksimum wygody. Dodatkowy kranik umożliwia napełnianie wodą butelek i bidonów.


Oszczędne i ekologiczne źródło wody pitnej

Dzięki pobieraniu wody wodociągowej, poidełko nie generuje dużych kosztów. Zapewnia stały dostęp do wody pitnej bez abonamentu i nieporęcznych butli. Nie wymaga stosowania jednorazowych kubeczków. Pozwala redukować koszty i zmniejszyć zużycie plastiku.


Poidełko dla uczniów dostosowane do wzrostu dziecka

Poidełko Canaletas to idealne rozwiązanie do placówek oświaty. Można je przymocować do ściany na dowolnej wysokości. Dzięki temu poidełko jest wygodne nawet dla uczniów niskiego wzrostu. Nawet najmłodsi nie będą mieć problemu z korzystaniem z poidełka szkolnego. Urządzenie ma kompaktowe wymiary. Poidełko szkolne wykonane jest w całości ze stali A-304. Najwyższej jakości materiał zapewnia trwałość i estetykę źródełka wody.

 

 

Fontanna wody pitnej polecana do budynków
użyteczności publicznej:

 • obiektów uczęszczanych przez dzieci

 • galerii handlowych

 • lotnisk, dworców, poczekalni

 • biurowców

 • jako źródełka wody pitnej w szkołach
  i innych obiektach oświaty
poidełko zapewnia dostęp do darmowej wody w szkole i biurze

 

 

Poidełko wygodne i odporne na wandalizm

Źródełko wody pitnej Canaletas umożliwia wygodne i higieniczne korzystanie z wody. Reduktor ciśnieniowy umożliwia regulację wysokości strumienia. Przycisk sterowania strumieniem wody jest oddalony od wylewki. Zapobiega to jej zabrudzeniu i zwiększa higienę podczas picia wody. Poidełko szkolne M-4ALV posiada konstrukcję odporną na wandalizm. Wylewka posiada specjalne nacięcie. Uniemożliwia ono celowe rozchlapywanie wody przez zasłonięcie wylewki palcem. Zdrój wody pitnej M-4ALV występuje w wersji z kranikiem lub bez. Wersja z kranikiem umożliwia napełnienie wodą szklanek, butelek i innych naczyń.

10 lat gwarancji na obudowę. Urządzenie posiada niezbędne polskie i europejskie certyfikaty. Posiada atest PZH

Model M-4ALV z kranikiem to zmodyfikowany model M-4ASF.
Jako podstawowy model poidełka do szkoły, polecamy wersję bez kranika.

 


Zalety:

 • Budowa i wielkość fontanny pozwala
  zawiesić urządzenie na dogodnej
  wysokości

 • Wygodny kranik umożliwia nalanie
  wody do butelki lub innego naczynia

 • Poidełko nie wymaga użycia
  jednorazowych kubków- ekologiczne
  rozwiązanie

 • Wygodna, higieniczna dystrybucja wody

 • Źródełko wody pitnej w szkole, miejscu
  pracy czy poczekalni zwiększa komfort
  osób przebywających w obiekcie
wisząca fontanna wody pitnej  

 

Dostępne modele w ramach Serii 4:

 • M-4ASF - brak systemu chłodzenia. Sterowanie przyciskiem. Woda w temperaturze pokojowej. Polecane jako źródełko wody pitnej w szkołach.
 • M-4ASFLV z kranikiem - brak systemu chłodzenia. Sterowanie przyciskiem. Woda w temperaturze pokojowej. Dodatkowo zamontowany kranik do nalewania wody do kubków.
 • M-4A. System chłodzenia, tylko woda zimna. Sterowanie przyciskiem.
 • M-4ALV. System chłodzenia. Woda zimna. Sterowanie przyciskiem. Kranik do napełniania kubków.

Istnieje możliwość montażu filtra wody dla uzyskania lepszej jakościowo wody. Zaleca się montaż filtra z węglem aktywowanym. Nasz serwis techniczny służy pomocą w doborze odpowiednich filtrów.

Bezpieczna przesyłka

Fontanny przesyłane są wyłącznie przesyłką paletową lub półpaletową. Wysyłka kurierem tylko na odpowiedzialność kupującego bez możliwości reklamacji towaru.