Jakie dystrybutory wody nadają się do samodzielnej obsługi?

2017-09-20
Jakie dystrybutory wody nadają się do samodzielnej obsługi?

Wynająć czy kupić dystrybutor wody?

To pytanie dosyć często zadają sobie nasi klienci. Decyzja należy tylko i wyłącznie od Klienta. Sami polecamy jednak opcję wynajmu. Dlaczego? Dlatego, że mimo, że dystrybutor wody jest urządzeniem bardzo prostym i wydaje się, że samemu można go serwisować nie jest to takie oczywiste i proste. Do prawidłowego utrzymania jakości wody w dystrybutorze konieczna jest jego cykliczne sanityzowanie oraz wymiana filtra wody. Druga czynność jest dosyć prosta, ale pierwsza wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz narzędzi i środków sanityzujących. 

W naszej ofercie znajdują się jednak 3 dystrybutory wody, które wręcz idealnie nadają się do zakupu i samodzielnego serwisu.

Dystrybutor wody Evolution

Dystrybutor ten to innowacyjne urządzenie pozwalające na samodzielną obsługę przez Klienta. Dlaczego? Ponieważ nie wymaga on sanityzacji. Jeżeli wyświetli się kontrolka zmiany filtra wody wystarczy odłączyć 3 wężyki, a następnie wyciągnąć z dystrybutora cały zbiornik wody (zbudowany z materiałów degradowalnych) wraz z wszystkimi wężykami, przez które przepływa woda, wraz z wbudowanym w zbiornik filtrem wody. Następnie należy wyciągnąć nowy zbiornik wraz z filtrem i wężykami. Włożyć do urządzenia i podłączyć 3 wężyki. Całość serwisu trwa dla sprawnego użytkownika 30 sekund. Dzięki temu, że zarówno wężyki jak i zbiornik wody i filtr są nowe - nie musimy ich sanityzować.

Nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce dystrybutorów wody Evolution.

Dystrybutor wody Sodax

To kolejny dystrybutor w naszej ofercie doskonale nadający się do samodzielnej obsługi. Całość dystrybutora sterowana jest z kolorowego panelu dotykowego. Podobnie jak w zaawansowanych ekspresach do kawy, w przypadku konieczności: wymiany filtra wody, sanityzacji, wymiany butli z gazem, wymiany żarówki UV - dystrybutor poinformuje nas o tym fakcie na wyświetlaczu oraz krok po kroku poprowadzi nas przez wszystkie wymienione czynności.

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017

Polecane

Bevco nablatowy dystrybutor wody Sodax X1 biały z wodą gazowaną

Bevco nablatowy dystrybutor wody Sodax X1 biały z wodą gazowaną

Cena regularna: 5 055,00 zł brutto4 656,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 656,00 zł
pixel