Ekspresy do kawy do biur

Ekspresy do kawy do biur: jak wybrać najlepszy?

Pyszna, aromatyczna kawa to nieodłączny element poranka każdego z nas. Nic dziwnego, że ekspresy do kawy w biurach cieszą się szczególną popularnością. Dlatego ekspres do kawy do biura musi spełniać określone warunki: wyróżniać się wysoką wydajnością, bezawaryjnością, łatwością obsługi. W tym dziale przedstawiamy porady jak wybrać najlepszy ekspres do kawy do firmy, biura, restauracji, domu...

Do czego służą filtry Brita i jak działają?
Filtrowanie wody kranowej to coraz popularniejsza praktyka. Dzięki niej można usunąć zanieczyszczenia z wody oraz poprawić jej smak i zapach. Na rynku działają różni producenci filtrów i urządzeń oczyszczających wodę, z których najpopularniejszym jest Brita. Do czego dokładnie służą filtry Brita?
Czytaj więcej
Ekspres do kawy dla gastronomii, do kawiarni, na stację paliw... jaki wybrać?
Przerwa w pracy, chwila odpoczynku w trasie, pretekst do spotkania w kawiarni... Kawa to coś więcej niż gorący napój! Dla wielu z nas to prawdziwy rytuał, który potrafi uprzyjemnić dzień. Aby móc serwować doskonałą kawę Klientom, Gościom i Pracownikom swojej firmy, warto wybrać profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy. Jaki ekspres do kawy wybrać do firmy, kawiarni, dla gastronomii czy na stację paliw? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Jak zadbać o swój ekspres?
Gdy zaopatrzymy się już w wymarzony ekspres, dzięki któremu poranki przepełnia aromat świeżo zaparzonej kawy, warto pomyśleć o jego właściwej konserwacji. Z pomocą odpowiednich, profesjonalnych środków czyszczących, z łatwością zadbamy o urządzenie. Jakie preparaty będą potrzebne? Jak je stosować?
Czytaj więcej
Jak przygotować kawę w kawiarce?
Kawiarka to proste w obsłudze urządzenie, dające możliwość przygotowania doskonałego espresso. Wystarczy poznać kilka prostych zasad, by delektować się doskonałą kawą we włoskim stylu. Jaką kawiarkę wybrać? Jak przygotować kawę w kawiarce? Sprawdź!
Czytaj więcej
Co wybrać - kawiarka, ekspres ciśnieniowy czy aeropres?
Tradycyjna, włoska kawiarka, automatyczny ekspres serwujący mnogość kawowych specjałów, a może aeropres? Miłośnicy kawy dzielą się na tradycjonalistów i poszukiwaczy nowinek, a także na tych, którzy preferują alternatywne metody przyrządzania kawy. Dziś przedstawiamy pokrótce trzy z nich.
Czytaj więcej
pixel