Fontanny wody pitnej

Fontanny wody pitnej: idealne poidełka szkolne i nie tylko

Fontanny wody pitnej to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające serwować wodę pitną najniższym kosztem. Są higienicznne i łatwe w użyciu. Dzięki tym cechom, często są stosowane jako poidełka w szkole. Doskonale sprawdzają się też do zapewnienia wody pitnej w firmie, biurze, urzędach, na dworcach autobusowych, lotniskach itp. Fontanny do wody pitnej mogą podawać wodę zimną i letnią. Na rynkach zachodnich są one bardzo popularne, w naszym kraju obecnie przebojem zdobywają uznanie tysięcy użytkowników. W tej sekcji bloga postaramy się przybliżyć ich działanie, wskazać różnice między nimi i ułatwić wybór odpowiedniej fontanny do wody pitnej z sieci.

Woda pitna dla pracowników: przepisy, rozwiązania, cięcie kosztów
Zapewnienie pracownikom dostępu do wody pitnej jest konieczne o każdej porze roku. Aby wywiązać się z tego obowiązku, warto dowiedzieć się kilku rzeczy: jaka woda spełnia warunki? Czy woda z kranu nadaje się w tym celu, a może konieczna jest woda butelkowana? Kiedy stosuje się tak zwane napoje profilaktyczne? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Nalej wodę i ugaś pragnienie nie używając rąk
Ugaszenie pragnienia to zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb naszego organizmu jednak w obecnym czasie zastanawiamy się, czy jest to bezpieczne. Coraz częściej poszukujemy urządzeń, których obsługa ze względów higienicznych powinna odbywać się bez użycia rąk, aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
pixel