Jura WE8 - najprzyjemniejszy sposób na kawę w biurze

2018-12-06
Jura WE8 - najprzyjemniejszy sposób na kawę w biurze

W pełni automatyczny ekspres do kawy Jura WE 8 został opracowany z myślą o użytkowaniu go w firmie czyli w miejscach gdzie liczy się wygoda, funkcjonalność oraz czas. Już na pierwszy rzut oka widać, że ekspres ten wyróżnia się na tle pozostałych urządzeń przeznaczonych do użytku domowego.

Wybierając ekspres do firmy zwracamy uwagę na szereg elementów. Począwszy od jakości i ilości specjałów kawowych, które przygotuje nam urządzenie, przez parametry objętościowe (zbiornik na wodę, kawę czy fusy) oraz funkcjonalność rozumianą jako łatwą, intuicyjną codzienną obsługę ekspresu. Ekspres JURA WE8 swoim użytkownikom proponuje aż 12 produktów począwszy od kaw czarnych przez coraz popularniejsze specjały mleczne jak cappuccino, latte macchiato czy flat white. Szwajcarski producent opracował nowoczesny system P.E.P. czyli proces ekstrakcji pulsacyjnej, który w przypadku najmniejszych kaw takich jak espresso czy ristretto gwarantuje pełnię smaku i aromatu. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na czas w jakim ekspres ten przygotuje nasze espresso, bo jest to tylko 30 sekund, zaś dzięki dużej jednostce zaparzającej mogącej pomieścić aż 16 g kawy przygotowanie dwóch espresso jednocześnie to jedynie 45 sekund.


ekspres jura we 8

 

 

Miłośnicy kaw mlecznych docenią ten ekspres za funkcję One Touch Cappuccino, która pozwala na przygotowanie mlecznych specjałów kawowych takich jak latte, flat white czy cappuccino po naciśnięciu jednego przycisku bez konieczności przesuwania filiżanki. Dzięki zastosowaniu osobnej dyszy do specjałów mlecznych, której wysokość jest regulowana (107 - 153 mm), uzyskano możliwość przygotowywania ich w naprawdę wysokich szklankach. Sterowanie urządzeniem jest nadzwyczaj proste. Pomaga w tym kolorowy wyświetlacz TFT oraz przyciski wyboru. Nawigacja menu jest intuicyjna, począwszy od wyboru ulubionego napoju, który możemy modyfikować nawet w trakcie jego przygotowywania, przez wszelkie komunikaty umożliwiające nam utrzymanie naszego ekspresu w jak najlepszym stanie technicznym. Na uwagę zasługuje możliwość wyróżnienia wybranych specjałów kawowych poprzez zablokowania innych.

Ekspres do kawy Jura WE8 został wyposażony w duży pojemnik na wodę o pojemności 3 litrów, w pojemniku na kawę przechowamy 500 g wybranej kawy ziarnistej, zaś pojemnik na fusy przyjmie 25 krążków zaparzonej kawy. Wszystko to, aby ograniczyć ilość czynności niezbędnych do codziennej pracy urządzenia. Podsumowując, ekspres Jura WE 8 do doskonałe rozwiązanie do biur, w których pracuje do 30 osób. Jakość jak i różnorodność przygotowywanych specjałów kawowych sprawia, że każdy z pracowników przygotuje swoją ulubioną kawę. Regulacja wysokości wylewek pozwoli na stosowanie rożnych filiżanek, szklanek – tych do których pracownicy zdążyli się przyzwyczaić.

Prosta, intuicyjna obsługa ekspresu wspomagana komunikatami prezentowanymi na kolorowym wyświetlaczu  oraz optymalnie dobrane pojemności pojemników na wodę, kawę oraz fusy sprawiają, że codzienne użytkowanie urządzenia staje się przyjemnością. 

 

 

Jura WE8 ekspres do firmy

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel