Nalej wodę i ugaś pragnienie nie używając rąk

2020-04-22
Nalej wodę i ugaś pragnienie nie używając rąk

Bezdotykowy sposób na ugaszenie pragnienia

Fontanna M-2APE – jedyny dostępny na rynku model fontanny gwarantujący dostęp do świeżej wody bez użycia rąk – woda nalewana jest poprzez naciśnięcie pedała. Ugaszenie pragnienia to zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb naszego organizmu jednak w obecnym czasie zastanawiamy się, czy jest to bezpieczne. Coraz częściej poszukujemy urządzeń, których obsługa ze względów higienicznych powinna odbywać się bez użycia rąk, aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa.

Bezpieczne i wygodne rozwiązanie

Fontanna wody pitnej M-2APE  jest doskonałym przykładem rozwiązania, które zapewnia nam dostęp do świeżej wody pitnej. Jej sterowanie odbywa się pedałem, którego wciśnięcie nogą uruchamia system podawania przefiltrowanej wody. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że strumień jest skierowany pod kątem, aby korzystający oddalił twarz od wylewki zabezpieczonej przed przypadkowym dotknięciem.

Fontanna wody pitnej M-2APE: co ją wyróżnia?

Fontanna wody pitnej M-2APE wykonana jest ze stali nierdzewnej, którą łatwo utrzymać w czystości, stosując ogólnodostępne środki dezynfekcyjne na bazie alkoholu. Niezalecane jest czyszczenie jej przy użyciu preparatów na bazie chloru, który może uszkodzić powłokę stali. Dodatkowo zaokrąglone kształty pozwalają łatwo i szybko przeprowadzić proces sanityzacji zewnętrznej aby utrzymać  urządzenie w należytym stanie higienicznym. Do tej pory model M-2APE najczęściej znajdował zastosowanie w przemyśle spożywczym, w którego procesach produkcyjnych zapisane były wysokie normy higieniczne. Obecnie rozwiązanie, które pozwala skorzystać z urządzenia bez konieczności jego dotykania, znajduje coraz szersze zastosowanie w przestrzeni publicznej. Fontanna wody pitnej M-2APE to jedyny model na rynku gwarantujący bezpieczne i higieniczne pobranie świeżej wody bez użycia rąk.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel