Ruhens Plus Soda - test urządzenia

2019-03-14
Ruhens Plus Soda - test urządzenia

Ruhens Plus ocena

Dystrybutor filtrujący Ruhens Plus to przykład niewielkiego lecz wydajnego urządzenia, które zapewni nam dostęp do świeżej wody, która zostanie schłodzona, podgrzana a nawet nasycona CO2. Na tle urządzeń dostępnych na rynku na pewno wyróżnia się wzornictwem i nowoczesnym designem, dzięki czemu będzie stanowić ciekawy element wyposażenia aneksu kuchennego czy przestrzeni wypoczynku. Ale czy jedynie przez wygląd warto zwrócić na niego uwagę dokonując wyboru urządzenia do firmy? 

Przestrzeń

Ruhens Plus potrzebuje niewiele miejsca, które jest szczególnie cenne w firmowych aneksach kuchennych, gdzie na jednym blacie muszą się znaleźć ekspres do kawy, czajnik oraz kuchenka mikrofalowa. Ruhens Plus w zestawieniu z innymi urządzeniami nawet, oferowanymi przez tego samego producenta, wyróżnia smukłość – jego szerokość to zaledwie 24 cm przez co łatwo znaleźć dla niego miejsce, zaś głębokość dystrybutora wynosząca tylko 49 cm pozwala ustawić go na standardowym blacie kuchennym.W przypadku dystrybutorów wody, szczególnie tych używanych w firmach, ważna jest wysokość pomiędzy tacką ociekową a miejscem wydawania wody. Ruhens Plus i w tym aspekcie nie ma sobie równych. 30 cm wysokości i 12 cm głębokości tacki pozwalają na pewne i stabilne postawienie nie tylko szerokiej szklanki, ale również wygodne napełnienie sporej karafki, co jest szczególnie ważne, jeśli organizujemy spotkanie dla większej liczby uczestników.

nablatowy dystrybutor wody ruhens plus

Intuicja

Czytelny i intuicyjny panel sterowania pozwala na wybór jednej z dostępnych opcji. Decydując się na wodę zimną, gorącą czy gazowaną wystarczy wybrać odpowiedni przycisk. Ciekawą i bardzo praktyczną funkcją jest opcja „extra hot” oznaczona odpowiednim piktogramem, przez co na życzenie woda zostanie podgrzana do 95 stopni Celsjusza. 

Zakres

Ciekawą funkcjonalnością, stosowaną dotąd w dystrybutorach przeznaczonych dla restauracji, jest zdefiniowana ilość wydawanej wody za jednym przyciśnięciem. Ruhens Plus pozwala na jednorazowe nalanie wody w porcjach 120, 500 oraz 1100 ml, co korzystnie wpływa na codzienne użytkowanie tego dystrybutora. W połączeniu nawet z czterema rodzajami wydawanej wody daje nam całkiem szeroki zakres wariantów.Podsumowując dystrybutor Ruhens Plus dostępny w dwóch konfiguracjach tj. podający wodę zimną, gorącą + ekstra gorącą, a także wodę zimną, zimną gazowaną, gorącą + ekstra gorącą to naprawdę dobra propozycja dla osób ceniących sobie wygodę oraz doceniających nowoczesny wygląd. Dzięki swym niewielkim rozmiarom znajdzie się dla niego wszędzie dogodne miejsce, a wysoka przestrzeń wydawania wody zapewni szybkie przygotowanie firmowego spotkania, na którym nie może zabraknąć wody podanej w karafce. Woda w biurze jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. 

 

nablatowy dystrybutor wody ruhens plus

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel