Targi EuroGastro 2022: spotkajmy się w Nadarzynie!

2022-05-17
Targi EuroGastro 2022: spotkajmy się w Nadarzynie!

Aqua Solution oraz Coffee Format na targach Euro Gastro: spotkajmy się!

EuroGastro to prestiżowe, międzynarodowe targi, podczas których prezentowane są innowacyjne rozwiązania dla branży HoReCa. 
Jako Aqua Solution, mamy okazję prezentować nasze najlepsze dystrybutory do wody pitnej dla restauracji i lokali gastronomicznych. Są wśród nich zarówno urządzenia nablatowe, jak również dystrybutory podblatowe, kompatybilne z eleganckimi kolumnami. W zależności od potrzeb, nasi eksperci zaproponują dystrybutor serwujący wodę zimną, letnią i gazowaną, lub taki z którego pobierać można też wodę gorącą do przyrządzania herbaty czy napojów instant.

Na naszym stoisku można się także zapoznać z ofertą marki Coffee Format: znakomitymi, automatycznymi ekspresami do kawy. To bardzo wydajne modele, stworzone z myślą o lokalach gastronomicznych, stacjach paliw, sklepach wielobranżowych, biurach... sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie występuje duże zapotrzebowanie na znakomite napoje kawowe - zarówno klasyczne kawy czarne, jak i aksamitne, mleczne specjały. Dzięki możliwości wyboru urządzenia z systemem płatności, ekspresy z oferty Coffee Format sprawdzą się doskonale także w przestrzeniach samoobsługowych.


Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań do swojego lokalu? Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą dobrać odpowiednie urządzenia i zaprezentują ofertę obu marek. 

Do zobaczenia na targach!

 

 

 

 

 

 


Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixel