Wspieramy działania Wolontariuszy - Ty też możesz pomóc!

2022-08-02
Wspieramy działania Wolontariuszy - Ty też możesz pomóc!

Razem możemy więcej!

Sytuacja w Ukrainie wciąż jest zatrważająca. Dlatego tak ważne jest okazywanie wsparcia Uchodźcom, którzy znajdują schronienie w naszym kraju. Doskonałym przykładem są działania wolontariuszy z #elcteam, fundacji OnLife i fundacji Nidaros. Dzięki nim, goszczące w Krakowie rodziny z Ukrainy mogą liczyć na nocleg oraz gorące posiłki. Postanowiliśmy wspomóc starania wolontariuszy, przekazując bezbutlowy dystrybutor wody. Pomoże on zapewnić nieograniczoną ilość wody pitnej dla potrzebujących, unikając przy tym jednorazowych butelek i wysokich kosztów kupnej wody gazowanej. Model o dużej wydajności umożliwi ugaszenie pragnienia wszystkim gościom fundacji przy ul.Kalwaryjskiej 69 w Krakowie. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tę niezwykłą akcję!

 

Każda złotówka się liczy - zachęcamy do wsparcia zbiórki

Jeśli zastanawiasz się jak pomóc, zachęcamy do wspierania zbiórki zorganizowanej przez p. Ullę Pałkę. Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczane są na zakup produktów niezbędnych do przyrządzania śniadań dla potrzebujących. Więcej o działaniach wolontariuszy z Ecolab można przeczytać na stronie zbiórki, która trwa TUTAJ. Pamiętaj, że nawet najmniejsza wpłacona kwota to wielka pomoc! 

 

 

 


Wszystkim Wolontariuszom biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy za ich budzące podziw zaangażowanie! Raz jeszcze zachęcamy wszystkich do wspierania zbiórki trwającej TUTAJ. Warto pamiętać, że koszt jednego posiłku to zwykle mniej niż 10 zł. Nawet kilka złotych wystarczy, by wywołać bezcenny uśmiech!

 

pixel