Dystrybutor ION Natural Choice – nowy standard w Twojej kuchni

2022-11-03
Dystrybutor ION Natural Choice – nowy standard w Twojej kuchni

Podstawowym składnikiem naszej diety jest woda. Bez niej przygotowanie posiłku, kawy stawiającej na nogi o poranku czy herbaty byłoby niemożliwe. Ponadto woda znacznie lepiej gasi pragnienie niż słodzone napoje. Odpowiednie nawodnienie jest kluczowe dla utrzymania równowagi i dobrej kondycji organizmu, zapewnia dobre samopoczucie oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowej wagi. Kupowanie butelkowanej wody jest problematyczne, dlatego w nowoczesnych precyzyjnie urządzonych kuchniach coraz częściej pojawiają się innowacyjne i eleganckie dystrybutory. Jednym z modeli cieszących się największym uznaniem na rynku jest model ION Natural Choice – wysokiej jakości dystrybutor do wody z funkcją grzania i chłodzenia. Jakie możliwości kryje to eleganckie urządzenie? Dlaczego warto kupić dystrybutor do wody z wieloma funkcjami? Sprawdź!

Dystrybutor do wody z funkcją chłodzenia i grzania – z korzyścią dla Ciebie i planety

Wnoszenie ciężkich zgrzewek wody na piętro, znalezienie miejsca na ich przechowywanie, chłodzenie butelek w lodówce, konieczność gotowania wody w czajniku elektrycznym pobierającym dużą ilość energii, ewentualna filtracja wody z kranu… Proces obróbki wody pochłania sporo czasu i energii. Okazuje się, że możesz znacznie ułatwić sobie codzienne życie, kupując dystrybutor do wody z funkcją grzania i chłodzenia z oferty marki Natural Choice. Urządzenie nie wymaga regularnego wymieniania butli z wodą. Aby zyskać dostęp do krystalicznie czystej, przefiltrowanej wody gazowanej lub niegazowanej o określonej temperaturze, wystarczy podłączyć sprzęt do sieci wodociągowej. Innowacyjny dystrybutor zastąpi kilka urządzeń, a Ty zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz cenne miejsce w kuchni. Ponadto, rezygnując z regularnego kupna plastikowych butelek, oddasz wielką przysługę środowisku naturalnemu.

Natural Choice – dystrybutor do wody z wieloma funkcjami dla większej wygody

Model ION to nowość w katalogu sprzętu amerykańskiego producenta. Nie musisz kupować lodówki z funkcją podawania wody, czajnik elektryczny, saturator, kosztowne filtry trójdzielne… Możliwości wszystkich urządzeń kryją się w dystrybutorze ION! Urządzenie klasy premium wyznacza nowe standardy na rynku. Dystrybutor wody zimnej, gorącej, letniej i gazowanej z sieci wyróżnia się smukłą, elegancką bryłą, wygodą użytkowania oraz nowoczesnymi systemami podnoszącymi jakość serwowanego płynu i pozwalającymi na personalizację ustawień. Co wyróżnia dystrybutor do wody z funkcją chłodzenia i grzania na tle innych urządzeń? Oto zaledwie część jego możliwości i cech:

  • podłączony do sieci dystrybutor umożliwia szybki dostęp do wody gorącej, letniej, zimnej, gazowanej lub niegazowanej,
  • łatwa instalacja i konserwacja urządzenia,
  • możliwość samodzielnej wymiany butli z gazem i filtra wody,
  • możliwość użycia butli z gazem o wybranej pojemności: 425 g (montowana wewnątrz urządzenia) lub większej (montowana poza urządzeniem),
  • dioda informująca o potrzebie wymiany filtra,
  • system InstaChill gwarantujący imponującą wydajność chłodzenia. Oferowany dystrybutor do wody z wieloma funkcjami może serwować szklankę idealnie schłodzonej wody już co pół minuty. Wydajność na tym poziomie jest dla innych urządzeń nieosiągalna,
  • podawana woda jest chłodzona w zamkniętym obiegu i nie ma kontaktu z powietrzem. Dzięki temu dystrybutor ION zapewnia nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej, orzeźwiającej wody w temperaturze do 5,5oC;
  • system RapidHot: woda z dystrybutora podawana jest zawsze w optymalnej dla użytkownika temperaturze. Czysta i gorąca woda idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania doskonałej kawy, herbaty albo gorącej czekolady. Wydajny dystrybutor z systemem RapidHot zapewnia aż do 7,5 litra wody gorącej na godzinę,
  • dodatkowo zastosowane filtry poprawiają smak oraz jakość wody pitnej,
  • bezpieczeństwo: urządzenie może mieć specjalny przycisk, który należy dodatkowo wcisnąć przed pobraniem gorącej wody. To przemyślane rozwiązanie zapobiega jej przypadkowemu nalaniu. Ta funkcja szczególnie przypadnie do gustu rodzicom dbającym o bezpieczeństwo swoich pociech.

Mówiąc o walorach modelu ION, nie sposób nie wspomnieć o wygodzie sterowania. Sprzęt z tej linii wyposażony jest w ekran dotykowy zapewniający komfortowe i intuicyjne sterowanie. Aby szybko uzyskać wodę o określonych parametrach, wystarczy jeden dotyk ekranu. Ponadto sprzęt z logo Natural Choice jest najlepszym dowodem na to, że duża funkcjonalność może iść w parze z modnymi wzorami. Stylowy i starannie wykończony dystrybutor w neutralnych kolorach idealnie wpisze się w wystrój każdej kuchni. Dodatkowy element nie będzie burzyć aranżacji. Wręcz przeciwnie – stanie się jej dyskretną dekoracją.

Wolnostojący czy nablatowy? Dystrybutor do wody z funkcją grzania doskonały do Twojej kuchni

Obawiasz się, że jeszcze jeden sprzęt nie zmieści się w Twojej ciasnej kuchni? Ograniczenia przestrzenne nie muszą oznaczać rezygnacji z komfortu, zdrowia i oszczędności! Bestsellerowy dystrybutor do wody z funkcją grzania i chłodzenia jest dostępny w dwóch wariantach: nablatowym oraz wolnostojącym. W niewielkich kuchniach, gdzie zwarta zabudowa uniemożliwia montaż dodatkowego elementu, doskonale sprawdzi się zgrabny dystrybutor nablatowy. Wąskie, niewielkie urządzenie łączy kompaktowy kształt z dużą funkcjonalnością. Możliwości obu wariantów są dokładnie takie same. Mniejszy model będzie świetnie prezentować się na blacie kuchennym ustawiony obok ekspresu do kawy.

Rozwiązania nie tylko do domu

Zalety dystrybutora do wody z wieloma funkcjami docenili nie tylko pragnący podnieść poziom komfortu codziennego życia, ale i przedsiębiorcy. Wysokiej jakości urządzenia celująco zdają egzamin w przestrzeniach takich jak biura, lokale gastronomiczne, placówki oświatowe i innych miejscach, w których potrzebny jest dostęp do świeżej wody.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022

Polecane

pixel