Ranking dystrybutorów do wody 2022

2022-10-31
Ranking dystrybutorów do wody 2022

Dbający o swój komfort i zdrowie coraz chętniej wyposażają swoje kuchnie w innowacyjne urządzenia zapewniające stały dostęp do świeżej filtrowanej wody niegazowanej i gazowanej o określonej temperaturze. Dystrybutor wody do zabudowy zastępuje wodę butelkowaną. Nie musisz już nosić ciężkich zgrzewek, szukać miejsca do ich przechowywania, generować ogromnej ilości plastiku i zajmować cennego miejsca w lodówce, aby schłodzić butelki. Ponadto bąbelki z wody butelkowanej szybko się ulatniają, a woda po kilku godzinach nie jest już tak smaczna, jak zaraz po otwarciu. Innowacyjny dystrybutor z wodą ustawiony w kuchni, biurze czy restauracji zapewnia nieograniczony dostęp do świeżej, czystej, orzeźwiającej, gazowanej lub niegazowanej wody. Rosnąca popularność sprzętu ułatwiającego codzienne życie i pozwalającego zadbać o zdrowie przekłada się na ofertę sklepów internetowych. Zastanawiasz się, jakie urządzenie spełni Twoje oczekiwania? Z myślą o szukających niezawodnego sprzętu najwyższej jakości przygotowaliśmy ranking dystrybutorów do wody dostępnych na polskim rynku. Sprawdź nasze propozycje i znajdź model idealny dla siebie!

Ranking dystrybutorów: ION Natural Choice bezkonkurencyjny w klasie premium

Ranking dystrybutorów do wody 2022 otwiera model ION Natural Choice dostępny w dwóch wariantach: nablatowy oraz wolnostojący. Zaprojektowany i wyprodukowany w Ameryce dystrybutor z wodą oferowany przez renomowaną markę Natural Choice wyznacza standardy na rynku tego typu urządzeń. Dystrybutor umożliwia szybki dostęp do wody ciepłej, zimnej i letniej, gazowanej lub niegazowanej. Nie musisz uzupełniać butli i kontrolować ilości wody, która w niej została. Urządzenie podłączane jest bezpośrednio do sieci, co daje mu nieograniczony dostęp do wody. Sprzęt jest wyposażony w ekran dotykowy zapewniający wygodne, intuicyjne sterowanie. System InstaChill zapewnia imponującą wydajność chłodzenia. Sprawność systemu jest duża i nieosiągalna dla innych modeli: ION może pozwolić zaserwować szklankę idealnie schłodzonej wody co pół minuty. Woda chłodzona jest w zamkniętym obiegu bez kontaktu z powietrzem. Dzięki zaawansowanym technologiom dystrybutor z wodą ION każdorazowo podaje idealnie czystą, orzeźwiającą wodę w temperaturze do 5,5oC.

Czy zastanawiałeś się, jaką ilość wody zużywasz każdego dnia do picia, gotowania, przyrządzania napojów oraz jak wiele sprzętów pobierających energię bierze udział w jej obróbce? Woda lecąca bezpośrednio z kranu wymaga przefiltrowania przez drogie baterie trójdzielne, przegotowania, a później schłodzenia. Cały proces przygotowania napoju pochłania czas i pieniądze. Kupując nowoczesny wolnostojący albo nablatowy dystrybutor wody ION, ograniczasz ponoszone koszty i oszczędzasz bezcenny czas. Możesz mieć pewność, że inwestycja w stosunkowo kosztowny sprzęt bardzo szybko się zwróci.

Mówiąc o zaletach sprzętu marki Natural Choice, nie sposób nie wspomnieć o jego dopracowanym w każdym calu wyglądzie. Zarówno wolnostojący dystrybutor do wody, jak i model nablatowy z serii ION wyglądają estetycznie we wnętrzu w każdym stylu. Minimalistyczne z dopracowanymi detalami urządzenie stanie się harmonijną częścią kuchni urządzonej według najnowszych standardów.

Grohe Blue Home – dystrybutor wkomponowany w kuchenną zabudowę

W naszym rankingu dystrybutorów do wody drugie miejsce zajmuje model Grohe Blue Home montowany pod blatem przy zlewozmywaku. Zamontowany dystrybutor wygląda jak dodatkowy, smukły i elegancki kran. Mechanizm pozostaje niewidoczny, więc nie zaburza estetyki starannie zaaranżowanej kuchni. Obawiasz się, że w Twojej niewielkiej kuchni nie zmieści się kolejne urządzenie? Nic bardziej mylnego! Technolodzy odpowiedzialni za projekt modelu Blue Home pomyśleli o wszystkim!. Zaskakująco wąska i zgrabna bryła zmieści się praktycznie w każdej szafce.

Użytkownicy systemu Grohe doceniają łatwość jego obsługi. Baterie posiadają nowoczesny i podświetlany przycisk, przy pomocy którego łatwo zmienić ustawienia urządzenia. Chcesz napić się orzeźwiającej i schłodzonej wody? W takim razie naciśnij górną ikonkę. Wodę mocno gazowaną uzyskasz, wciskając ponownie ten sam przycisk. Z kolei dla wody średnio gazowanej należy wcisnąć obie ikonki jednocześnie. O tym, jaką wodę „zaserwuje” dystrybutor, informuje kolor ikony. Woda zimna to kolor niebieski, gazowana zielony a średnio gazowana – turkusowy.

Mówiąc o atutach dystrybutora z wodą z logo Grohe, nie sposób pominąć zaawansowanej, pięciostopniowej filtracji. Woda lecąca z nalewaka jest krystalicznie czysta, przejrzysta i smaczna. Doskonale nadaje się nie tylko do picia z ulubionymi dodatkami, ale i do parzenia doskonałej kawy czy przyrządzania zup.

BluSoda Box Hot 30 Fizz dla gastronomii – innowacyjny dystrybutor wody do zabudowy o podblatowej konstrukcji

Tworząc ranking dystrybutorów uwzględniliśmy potrzeby klientów prowadzących firmy w branży gastronomiczno-hotelarskiej. Wszystkim wymagającym klientom szukającym niezawodnych rozwiązań przedstawiamy model BluSoda Box Hot 30 Fizz zaprojektowany dla branży HoReCa. Innowacyjny i bardzo elegancki sprzęt doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie będzie intensywnie eksploatowany przez wiele godzin każdego dnia – restauracjach, barach, kawiarniach i hotelach. Wysokiej jakości profesjonalny dystrybutor wody do zabudowy szybko podaje dobrej jakości, przefiltrowaną wodę niezbędną do przygotowania chłodnych i gorących napojów oraz do innych procesów technologicznych w gastronomii. Pełnię swoich możliwości odsłania w zestawie z nalewakami BluGlass Tower. Do największych zalet urządzenia tej renomowanej marki zaliczamy:

  • szybki i wygodny dostęp do trzech rodzajów wody pitnej: gorącej, schłodzonej i gazowanej,
  • dużą wydajność,
  • możliwość podłączenia filtrów podnoszących walory wody z każdego przyłącza,
  • możliwość zamontowania lampy UV o działaniu bakterio- i wirusobójczym,
  • dyskretny i zgrabny wygląd, który w prosty sposób można wbudować w przestrzeń barową,
  • nowoczesny dopracowany wygląd.

Sodax X1 – nablatowy dystrybutor wody marki Bevco

Lubisz zaczynać dzień od wypicia lekko podgrzanej wody z cytryną? Cenisz elastyczność i praktyczne rozwiązania? Kolejne urządzenie w naszym rankingu dystrybutorów do wody 2022 z pewnością Cię zainteresuje! Nablatowy dystrybutor wody Sodax X1 stworzony przez firmę Bevco zaskakuje uniwersalnością. Niewielkie urządzenie może pobierać wodę na dwa sposoby: bezpośrednio z sieci wodociągowej lub ze wbudowanego zbiornika. Taka konstrukcja umożliwia korzystanie z urządzenia również w miejscach bez instalacji wodnej. Funkcje regulacji pozwalają dostosować temperaturę wody i stopień nasycenia CO2 odpowiednio do indywidualnych preferencji. Funkcja „moja woda” pozwala zapisać ustawienia. Dzięki kolorowemu dotykowemu panelowi sterowania kontrolowanie pracy urządzenia jest czystą przyjemnością.

Evoplus ToBeSure (ZGS) Mistral – wydajny wolnostojący dystrybutor do biura, restauracji, szpitala i domu

Ranking dystrybutorów zamyka model Evoplus ToBeSure z logo marki Mistra. Nablatowy dystrybutor wody podaje wodę zimną, gorącą oraz gazowaną. Innowacyjny system ToBeSure sterylizuje wylewki przy pomocy lampy UV, dzięki czemu woda podawana jest w maksymalnie higieniczny sposób. Ponadto obudowa urządzenia pokryta jest jonami srebra w technologii AqION. Dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom model Evoplus celująco zdaje egzamin tam, gdzie sterylność ma nadrzędne znaczenie, na przykład w szpitalach czy ośrodkach zdrowia. Urządzenie wyposażone zostało w integrowaną szafkę umożliwiającą montaż większej butli z gazem oraz wygodne przechowywanie filtrów, środków czyszczących, zapasów kubków do podajnika i innych akcesoriów do obsługi dystrybutora.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022

Polecane

Bevco nablatowy dystrybutor wody Sodax X1 biały z wodą gazowaną

Bevco nablatowy dystrybutor wody Sodax X1 biały z wodą gazowaną

Cena regularna: 5 055,00 zł brutto4 656,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 656,00 zł
pixel