wysoka jakosc materialow.pngcertyfikat PZH.pngwoda zimna.pngwoda goraca.pngwoda gazowana.png


 

Ruhens S SODA WHP 850 (ZGS) firmy Wonbong. Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej, zimnej i gorącej

Dystrybutor wody Ruhens S SODA to wygodny, wolnostojący model. Klasyczna budowa i uniwersalna kolorystyka pozwala wpasować ten dystrybutor w każde wnętrze. Zgrabny, kolumnowy kształt pozwala umieścić dystrybutor praktycznie w każdej lokacji. Wolnostojący dystrybutor wody zimnej i gorącej to idealne rozwiązanie do biura. Doskonale sprawdza się także w domach i mieszkaniach.


Eco Sensor- Oszczędny bezbutlowy dystrybutor wody pitnej

Dystrybutor wody został wyposażony w specjalny czujnik. Eco sensor to czujnik zmierzchu, pozwalający oszczędzić energię. Automatycznie wyłącza grzanie i chłodzenie wody na noc. Opcję można włączyć lub wyłączyć- w zależności od potrzeb.


Budowa i wykonanie bezbutlowego dystrybutora wody Ruhens

Dystrybutor wody został wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Z łatwością możemy go w razie wyczyścić bez konieczności szorowania. Wylewki wody doskonale uzupełniają wygląd urządzenia. Dla ułatwienia obsługi Kraniki posiadają intuicyjne oznaczenie. Kranik od wody gorącej w kolorze czerwonym, od zimnej w niebieskim. 

 

Bezbutlowe dystrybutory wody to oszczędności

Dystrybutory wody bezbutlowe mają liczne przewagi nad dystrybutorami butlowymi!

  • Oszczędność miejsca — Koniec ze składowaniem wielkich butli z wodą i ich uciążliwą wymianą.
  • Oszczędność pieniędzy — Przy zakupie takiego dystrybutora odpadają nam ciągłe zakupy i zamówienia na butle z wodą. Nawet w przypadku wynajmu praktycznie zawsze koszty wychodzą lepiej niż w dystrybutorach butlowych.
  • Jakość wody — W bezbutlowych dystrybutorach wody sami możemy decydować, o tym jakiej jakości wodę chcemy uzyskać. Możemy nie stosować żadnych filtrów, jeśli mamy dobrej jakości wodę, podstawowe filtry węglowy lub nawet zaawansowane systemy odwróconej osmozy.
  • Dostęp do wody — Skończyła się ostatnia butla z wodą, a dostawca się spóźnia? W przypadku bezbutlowych dystrybutorów wody ten problem nie występuje. Dostęp do wody mamy tak długo, jak woda dostarczana jest do budynku.


Dystrybutor wody Ruhens S SODA — podsumowując

Fantastycznie prezentujące się urządzenie. Piękny design poprawi wygląd każdego pomieszczenia, a uniwersalna konstrukcja i kolorystyka nie zaburzy żadnego wystroju. Dystrybutor wody świetnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w domu. Dystrybutory z serii Ruhens S występują w kilku wariantach:

  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens S MINI (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody nablatowy — Ruhens S MINI (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens S (ZG) - woda zimna + woda gorąca
  • Dystrybutor wody wolnostojący — Ruhens S (ZGS) - woda zimna + woda gorąca + woda gazowana

Ten dystrybutor to pewne, solidne i sprawdzone rozwiązanie. Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej firmie, jak i w domu czy mieszkaniu.

 

dystrybutor wody pitnej do biura